Sayfa 198/1003 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen güzel bir İtalyan mafya filmi vardı. Roma yakınlarında bir sahil şeridini Las Vegas yapmaya karar vermişler, meclisden milletvekili, din adamı vs bir sürü adamı satın almışlar, projenin hukuki ve ahlaki alt yapısını hazırladılar, sonradan mafya arasında uyuşmazlık çıktı, en son ben mantar sote yaprken bitti.

Borsanın masum bir yer olduğunu düşünmemek lazım. Çok büyük para dönüyor.

Öte yandan "Bir Hıyar ile evlendim" I Married a Dumbass (2016) isminde bir film var. 3-4 kez seyrettim demek güzel bir film.
    Bu mayfa filmini öyle bir anlatın ki ciğer sote ile bitmesini beklerdim.

Neyse bu kabine değişikliği dedikodusu hakkında ne var elimizde?
    Egonomi bakanı bizi geçiçi de olsa tersoya yatırır. dimedi dime.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Bu mayfa filmini öyle bir anlatın ki ciğer sote ile bitmesini beklerdim.

Neyse bu kabine değişikliği dedikodusu hakkında ne var elimizde?
    Egonomi bakanı bizi geçiçi de olsa tersoya yatırır. dimedi dime.
    Olabilir. Parasını yurt dışına çıkaranlar seçim olup da yeni bir dönem gelmeden geri dönmeyebilir. Paralı adamlar geri dönmedikçe eldeki kazlara yükleniliyor.

Haziran'da konut kampanyası olacakmış. EKGYO yu alanlar o bilgiye güveniyor belki. Yıllık %5 faiz ile 30 yıl vadeli konut derler ise stoklar eriyebilir.

Kill Bill Vol.1 hiç seyretmemiştim orada çok kan aktı filmin sonlarına doğru. İntikam vs bana ters bir daha seyredeceğimi sanmam.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Corona istatistik.

Belirli ülkelerde yeni ölümler hala ortalamaların üstünde, Türkiye'de ölüm ortalamanın altına inmiş gibi.

Esas olarak Dünyanın %10 luk nüfüsunda bu iş ciddiye alınıyor da olabilir. Diğerlerinde veri ölçülmüyor da olabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Thyao dipten %60 tepti , ölü Emlak Konut bile %15 yaptı bir haftada, borsaya yeni gelen kücük yatırımcı bin pişman niye daha önce borsaya gelmemişiz diyolar , boşuna çalışmışız dışarda diyo herkes...
    Bedava peynir yalnız fare kapanında olur...Kimse boşuna çalışmamıştır zamanı geldiginde ögrenecektir :D

5. Dow da işlem tamam Dax ı da görelim bakalım..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by sahmeran Yazıyı Oku
    Merhaba aranızda yeniyim bu ilk mesajım. Bu pala denilen kişi kim bilmiyorum herkes shortladiysa endexi baya yukardan aşağı vuracak galiba okuduğum measjlarda herkes shorta dönmüş
    Bu pala denen şahsı kimse bilmiyor seninde bilmemen dogal... viop taki arkadaşlar bir yakalarsa :D Şorta herkez dönmüş algısına kapılma yoksa perişan olursun...Herhangi bir algıya kapılmaman dilegiyle burada acemilerin yaşam süresi oldukça kısadır umarım ömrün uzun olur...

Nasdak balatadan duman çıkıyor ....

Bırakın abi peşimi, %3~5 düşeyim, gazım çıkmadan karnım patlayacak ....

yani tam bu modda

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Ben yanlış anladım o zaman.

Nasdak filan şanzımanı zorlamaya başladı.
    Dönüş yakın biryerlerde olmalı.
    Ama dönüş yaparken kanırtmayı sever bu pislik.
    Zirve derdimiz yok da, marcin menzilinde şortlayabilsek. asdas.

Future larda yeşil dışında başka bir renk var ....

adı aklıma gelmiyor rengin ..... en son 3 ay önce görünmüştü hani

Sayfa 198/1003 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •