Sayfa 589/1003 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    126,350 demek yarin sabah +90 demek..350den satan +90 ı satın almış oldu..tamamen saçmalık var ortada ama yapacakta bişey yok..hırsız hırsızlığından asla vazgeçmez.herkesin yaptığının tersini inatla yapar.
    4 Long, short olduğum hisselere karşılık ne olur ne olmaz... Endeks 30 dışı çalışmıyorum ve Allah Bereket versin son 15 gün iyiyidi. Hisseler shorta yetişemeyebilir diye mecburen yaptık bu işi.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

8 yıldır borsadayım,ana hisseler bedava fiyatta hala short kovalayan vardı,aylardır yerli alıyor gözükebilir,o işler 1 virmana bakar,yarın bankalarla devam ederlerse shortçu çok zor duruma düşebilir,elimde banka hissesi var 1 aydır hala güzel bir ekmek yedirmedi,bende bankalarla devam etsinler diyorum vicdanen ben haklıyım 8 sene önceki dolar 1,8-2 iken ki fiyatlarda bile degil bankalar

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Emlak ilk defa tavan çekti sanırım ben öyle hatırlıyorum 1.72 tarihte 2 defa denemiş hiç geçememiş galiba öyle not almışım belki orada da GAP ile geçecek yarın bakacağım artık duruma şimdi birkaç hissede çalışma yapacağım yarın duruma göre hisseler de poza girmeyi düşünüyorum short yönlü
    Aynen tarihi bir durum açıldığından bu yana düşen bir kağıt insanın hem yıllarını yedi hem parasını hemde sağlığını devletin kar gösterip kredi dağıtıp zorla aldığı ihaleleri paraya çevirip ky çekip batırmak tan başka bir görevi olmayan yönetim ve zihniyet

Yakın vadede kıstırmasınlar seni dikkat et

4. yarın asels yanında endeksi de alır ortalık kan kırmızı olur

tek paylaşımı bana laf sokmak olan biri daha gelmiş.
    bu adamlar kim acaba.?
    ve neden misyonları bu.

6. Forumun en yararli karakteri zig zag. Ne derse tersi oluyor. Umarim atilmaz bir sure daha.

7.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    yarın asels yanında endeksi de alır ortalık kan kırmızı olur
    ev kredileri biste mi gidiyor nedir düşmüyor meret ........ millet bankalara hücum etmiş , herkes ev arıyor ev fiatları uçtu ...... adam 150 bine ev bulsa hemen alacak kira öder gibi ev sahibi olacak 1+1 ler felan kapış kapış
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Alıntı Originally Posted by cnnc Yazıyı Oku
    Forumun en yararli karakteri zig zag. Ne derse tersi oluyor. Umarim atilmaz bir sure daha.
    bence sadece aktif kişisi.
    herkes kendi bildiğini yapsın.
    buradaki yazılara göre poz alınmaz.

Sayfa 589/1003 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •