Sayfa 395/1003 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Bu durum sadece tr değil tüm dünyada böyle tabi tr de durum daha vahim işsizlik ciddi artıyor çünkü dünyada talep krizi var öyle al sana 1000 dolar ver bana 10 TL ile olmuyor o işler insanların geliri yok geliri olmayan onca insan ne yapacak bunu düşünmek lazım ve geliri olmayan onca insan nasıl talep yaratacak kisir döngü ye giriyor dünya

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Ok peki İstanbul ve Ankara bb yardım kolileri ne destek verdinizmi?
    Dedim ya,ben siyasi bakmıyorum,kim isterse az veya çok katılımda bulunuyorum.
    Benden istenen yardımı fırsat görüyorum.Allah bana nasip etti diyorum.
    Yardım etmek kötü değildir.

Adam paramı çalıyor
    Sn hırsız efendi lütfen paramı geri verirmisin mi diyeceğim

Yakalasam döver küfür ederim
    Yakalayamasamda yine küfür eder şikayetçi olurum

Yöntem bu yani üslup

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Seni uyanık.
    Bence her seferde 100 sms göndermelisin.
    Hatta beara söyle robot yapsın sana bi tane.
    Tekalifi milliye her daim yan cepte.
    İhtiyaca binaen gullanıma hazır olur.
    Ne verirsen elinle O gider seninle,biz böyle büyütüldük,halada böyleyiz.(ailecek)

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Dedim ya,ben siyasi bakmıyorum,kim isterse az veya çok katılımda bulunuyorum.
    Benden istenen yardımı fırsat görüyorum.Allah bana nasip etti diyorum.
    Yardım etmek kötü değildir.
    Allah verir vermez o ayrı ben yardım ettinizmi diye sordum ankara istanbul da yada faturasını ödediğiniz birileri oldum yine istanbul ibb için

6.  Alıntı Originally Posted by Kfy96 Yazıyı Oku
    Doğma büyüme İstanbul Yeşilyurt Atatürk havalimanına 5 dakika şimdi Ataköy de oturuyorum yine 5 dakika
    Turizmciyim
    Alanı çok iyi biliyorum
    Orda iki tane sapasağlam gıcır terminal varken iç ve dış hatlar , hem de birbirine bağlantılı 15 günde tam teşekküllü muhteşem bir hastaneye dönüştürülebilecekken
    İki pisti yıkıp 0 hastane yapmayı burda savunan
    Ya tiroldür ya da kafayı yemiştir cahildir delidir
    Çocuğun okulundan kitapları almaya giderken trafik tıkandı
    Nedir ne değildir derken kamyonlar ve yıkım alanını gördüm daha ilk gün haberimiz yok
    O gece sinirden uyuyamadım
    O yüzden özetle
    Geçiniz...
    En güzel yorum bu.
    Ziyan ve israf haramdır.
    Şimdi gelir birileri
    Aksini makul ifadelerle izahata çalışırlar

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Allah verir vermez o ayrı ben yardım ettinizmi diye sordum ankara istanbul da yada faturasını ödediğiniz birileri oldum yine istanbul ibb için
    Her sene belirli bir bütçe ile (zekat gibi düşünebilirsin)kim olduğuna bakmadan,sadece ihtiyaç sahibinin doğruluğunu araştırın diyorum,art niyetli olanlar maalesef olabiliyor.

Türk halkının vergilerinin doğru yerlerde harcanması gerekiyor.. iban ile sms ile bu noktalara düşülmesi açıkça israf ve kötü yönetim olması nedeniyledir.. makam arabaları, yazlık saraylar ve ballı ihaleler ile vergilerin doğru harcanmadığı çok açık.. bu israfa harcanan para bizler için çerez parası değildir..milyonlarca insanın emeği var..

diğer yandan..bağış yolları açık zaten..
    sms gelmesini beklemeden yardım mümkün.. bir sürü kurum var bağış bekleyen..ve bir sürü yardımsever var.. yıllardır..hatta bir çok bankanın internet şubesinden çok kolay tek tuşla yardım yapabilirsiniz..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 395/1003 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •