Sayfa 141/1003 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Kardeş sizlerin borsa tecrübeniz belki benden daha fazladır SHORT kısmı grafikte işaretlediğim yer geçilemediğinde düşünülse daha güzel olmaz mı ?

nacizane

Biraz dar bir zaman dilimi mehmet abi.. Büyük resmi görmek için 2016 sonlarından bakmak lazım.. O zaman trendler belirginleşiyor

2.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Biraz dar bir zaman dilimi mehmet abi.. Büyük resmi görmek için 2016 sonlarından bakmak lazım.. O zaman trendler belirginleşiyor
    HAKLISIN trend Çizimlerinde eskiden balon şişirmeler daha az olduğu için sıkıntı olmayabilirdi
    şu aralar saatlık TREND çizimi ve akabinde işlem yapmak bence daha mantıklı yoksa gündem ve algı anında değişikliğe uğrayıp bizi uzun vade pozda kalmamızı zorlaştırıyor san ki

3. herkes zarar ederken kchol nasıl bu kadar kar elde etmiş.

KOÇ HOLDİNG'İN 2020 YILI 3 AYLIK KONSOLİDE NET KARI 3.469.812.000 TL (2019/3 AYLIK: 779.309.000 TL)

4.  Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    herkes zarar ederken kchol nasıl bu kadar kar elde etmiş.
    Bana arkadaşımın bir tanesi endeks'in ŞAH'ı yön nereye gittiğini ona bakarak karar al diye uyarıda bulunmuştu

5.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Bu tür diyaloglara girmeyi pek sevmem... ancak vatandaşı da uyarmak görevdir..
    Bu forumda trollük, özellikle cezası olanlar gelince arttı. büyük bir yönlendirme peşindeler.
    Finonacci, emalar bilmem neyler herkes höstad..
    özellikle DeliKAN denilen eleman bana baya salladı. Bloğa bile sahte dedi..
    Neyse ben vatandaşa uyarımı yaptım..
    Burada bu tür diyaloglara girmek istemiyorum. Karakter olarak uygun değilim...
    O bakımdan foruma yazmayı bırakacağım, okumaya ara ara gelirim... belki geceleri ariston ile 1-2 laflarım..
    Herkese başarılar dilerim arkadaşlar..
    cauti büle değildi.
    hapis kalmak yaramadı kendisine.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. kanser edecek bu garan

7.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    kanser edecek bu garan
    Vay arkadaş demekki azıcık bir satış gelse piyasalara bu bankalar yine eksi olacak.

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Vay arkadaş demekki azıcık bir satış gelse piyasalara bu bankalar yine eksi olacak.
    Dow eksiye gecerse bankalar - 2 beklerim

Sayfa 141/1003 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •