Sayfa 605/1003 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: Viop - XIX

1.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Üteceğim arkadaş 5 iş günüdür sağlam vuruşuyorum

Ben maliyet ayarladım o yükseldi o yükseldikçe ben maliyet ayarladım ����

UŞAK seni beklemiş. Demek o kadar yüklü pozisyonun vardı.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

2.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Eee arkadaşlar... geçen hafta burda cezası açılanlar tekrar trollük yapmaya geldi dedim... boşa ceza almamış bu herifler... bir şeyde bilmez sadece algı yaparlar dedim... tek bir kişiden destek görebildim.. nasıl çıkar ya diye ağlamaya başladılar sonra...
    Haklı çıkacağımı da belirtmiştim... sabır en büyük erdemdir... ve yine haklı çıktım tabii ki...
    Bir tek şahit anladı ne demek istediğimi... o da zannedersem güzel kazandı...

70 lot short açan arkadaşı özellikle uyardım.. muhtemelen parayı sıfırlayıp, eksiye düştü...
    Umarım burdaki trollere yenik düşmemiştir..
    Sana guvenip enkai alanlar, şu an bataklikta debeleniyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,619
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    BU PEGASUSUTA VE ÇOĞU HİSSEDE iyi çalışan bir saatlik sistem.her sinyale uymam ama mevcut hissedeki seviye ve yorgunluğuna göz önünde bulundurursak,short sinyalinin sonucunu merak ediyorum.spotta saatlik bar kapanışı 58.50( saat 10 barı 10 :59 da doldu).
    genelde sinyalden sonra saatlik üstellere teper 59.40-59.50 arası.sonrası,pegassus iş..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. DOSTLAR keyifler yeridedir inşaallah .....

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Buda tuprs 30 işlem gününde 3. defa 50 günlük ortalamayı deniyor.
    50 günlük ortalama üzeri 2 günlük kapanışlarda 87.50-92.00
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Şuana kadar gördüğüm en iyi grafik ve analiz. İşi gerçek bilenin grafiği gerçek yön gösterendir. Tebrik ederim.

Abka efendi... düzgün iş yaptınız da karşı mı çıktık? Hayır. Ben terse yönlendirdiğiniz için biliyorum dedim.. haklı çıkacağımı da belirttim..
    Elle tutulur analiz yapan bir tek bu arkadaştı... bende kendisini tebrik ettim..
    Bu sayede kimlerin troll olup olmadığını ayırt edebiliyorum.. troll metre diyorsun ya..

6.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    UŞAK seni beklemiş. Demek o kadar yüklü pozisyonun vardı.
    Hisse başı 70 krş kazandım bereket versin benden alan 1.73 den aldı hayrını görsün

7.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun kardeş sen bayramdan önce acemiyim bayrama 118 xxx maliyetli 75 short açtım diyen arkadaşmıydın acaba
    aynen öyle abi..eğer burada çok büyük kazanmıyorsanız stres yapmanıza degmez abi saglık en önemli şey 5 ayda kazandıgım parayı 1 haftada vermek koyuyor adama hayırlısı

8. Trendin ardından: Trendi takip eden herkes fiyatlar yükseldiğinde veya düştüğünde kanlarımız kaynayıp kısa satış yapmak için kıvranılacak.
    Bu, sürekli yükselen veya düşen fiyatların bunu yapmaya devam edeceği varsayımıyla yapılır.

Sayfa 605/1003 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •