Sayfa 643/1003 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Bu kadar basit işte,
    Yenebiliyosan robotları,
    Ardında onlarca yazılımcının olduğu geliştirdiği yazılımları yeneceksin
    Yenemiyorsan çok da şaşırma yani yenen yüzde 1 falandır burdakiler de yenemiyor izliyoruz işte yükselişte ordan short burdan short düşüş başlayınca da bu kez ordan long burdan long herşey net
    Bir adım geri çekil oku anlaşılıyor herşey
    Bol bol kazançlar,
    Hayırlı işler,

Alıntı Originally Posted by sniper~ Yazıyı Oku
    robotlar ve yapay zeka
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Biz bize yeteriz diye Başlayan bir kampanya vardı. Şu durumu biz bizi dikip yeriz gibi durum oluştu. Avrupa da çoğu ülke bize uçuşu kapattı. %10 kapasite oda yerli turist ile orası sıkıntı. Yabancı para ile ilgili gelişmeleri kimse rapor edemiyor suç çünkü. Her gün bir kısıt geliyor. Garanda HSBC tekrar satışa başladı. Çılgınca satan Akbank Garanti aldı bugün. Acaba İngilizler borç yada swap karşılığı çıkma fırsatı mi buldu. Ne yandan bakarsan bak birgun gerçek durum göz önüne gelecek. Benim Viob la zaten işim yok. Hisse de taşımam. Biraz önce bir söz vardır kurt yediği ayazı unutmaz mis. Benim de bir iki sene içinde s400, branson, idlip İran li general öldürülmesi gibi unutamayacagim çok sıkıntılı dönemler oldu. Prensip olarak fezaya gitse hisse taşımam. Çoğunluk fiziki sadece dayım. Şuan hacim yapmaya çalışıyorum daha da düşük oran alabilmek için önümüzdeki ay alacağım oranla tek kademe de %75 kar edecem. Benim portföy miktarım ile yaptığım hacim ve aldığım oran çoğunuzdan iyi. Sonbahar dan önce de pozisyon almam. Burda çok değerli arkadaşlar var aslında hepsi birbirinden değerli sadece klavye onları delirtiyor. Başbaşa kalsalar çok güzel kırmadan sohbet edecek insanlar burda canavara dönüyor inşallah o da düzelir. Kaybetsek bile gülelim ama bir birimizi kırmayalim. Şahsi tutumum aşağılama hakaret varı yazanlara şahsi tepki veririm. Sağlıcakla

Alıntı Originally Posted by NEFERTEM Yazıyı Oku
    Benim gönderilerime bak, Sercan'ın gönderilerine bak. Usta, lütfen bu topiğe bakıp işlem yapma. Sevgiler ve saygılar...
    sen sercann sın külahıma anlat viopa hiç yazmayan adam bi anda buraya yazıyor yedek nikini kullanıyorsun yada tanıdığın birinin niki ama altında sercann denen ve ahlaksızca küfürler savuran adam var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. damat abd den akıl almış belli oldu... bas parayı....indir faizi...gir borsaya sorun biter demişler ... abd de ki sistemde bu zaten ....oyunu güzel oynadılar borsayı birden değil hisse bazında ( hergün bir kaç hisse ile yukarı ) yavaş yavaş yukarı aldılar... herkesin
    kafası karıştı... bankalar yükselmeden endeks gitmez diyen çok kişi oldu.. o nedenle çok kişi yükselişten tam olarak faydalanamadı .. ve çok kişide şort açtı.. şortlarda zarar çok ... longlarda kar az...

takdir ettiğim bir kişi var.... serkan bey ... fulll pozdayım yazmıştı ... forumun açık ara en çok kaz***** (yüzde olarak) bence kendisi ben serkan beye 2. kez şahit oluyorum... kendisini tebrik ediyorum...

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Yaz kızım oraya

Yakın zamanda bence abd ypg yı terör listesine alacak.
    bence ypg abd yi terör örgürtü listesine alacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Dünkü gibi akşam seansında DOW’dan bağımsız sıkıştırma hareketi yapıyorlar, 300-400 puan yok yere aldılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    En dipte gidişlerini fiyatliyoruz dedim yazdım. günü gelir anlarsınız.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8. Vadelide şarapsızlıkta level atladılar 2-3 gündür nerden cort açsak zort olduk :D Bu işin sonu poh gibi ama pes etmek yok devam :D Evet şu anda yapmamam gerekeni yapıyorum arada heyecan gerek heral kol kesmeden yola devam :D Pala üttüklerini geri alacaz er yada geç merak etme :D Şhortları öldürdü kesti biçti...En kötüsü yabancı piyasalarda aynı şekilde işimiz zor :D

Endeksi 1000 point alıyor vadeyi 3 bin point işte bu hareket tehlikeli.Sabah kalın lot lara vermişti o biçim ama sonrasında fazlasıyla aldı. Haziran vadeli Ortalama Şhort/long maliyetlenme 118 civarı olsa gerek.Bir önceki büyük düşüşten önce şhortlar hep kaybetti sonunda büyük kazanan oldular.Bu dandik filmin sonuna kadar dayanabilen filmin sonunu görür... :D

Sayfa 643/1003 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •