Sayfa 683/1003 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: Viop - XIX

1. 6 iş günlük cenabetliği bitirdim çok şükür

Sırf elimi rahatlatmak adına dün sinirle açmış olduğun pozisyonları kapattım gece seansı mevcut short pozu ile yola devam ediyorum vura kaça oynamaya devam

2.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Sabah sabah böyle şeyler (intihar vs) yazmayın şuraya ya. Hatta hiçbir zaman yazmayın. Moral mi bozmak nedir amaç? Ruhunuzu karartmayın. Psikolojisi zayıf ve uzerıne zarar eden edebilecek bir sürü insan olabilir ve okuyor olabilir forumu. Lütfen dikkat edin yazdıklarınıza

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zararimi kalmis onceden de uyardik
    Patron tek basina sisirip kerizleri yoluyor
    Bu topic de dahi ovenlere yazacaksin bunu
    Ben zarar etmis olsam rtalb dab spk fln ugrasmam direk ekstre yazilar ve mahkeme
    500 twiter kahramani ovuyordu bu hisseyi

3.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    6 iş günlük cenabetliği bitirdim çok şükür ...
    ne güzel bu defa atlatıldı çoğumuza göre Dağıtım Rallisi ama sonuçta ters giden bişileri düzeltmek gerek dost

4.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Zararimi kalmis onceden de uyardik
    Patron tek basina sisirip kerizleri yoluyor
    Bu topic de dahi ovenlere yazacaksin bunu
    Ben zarar etmis olsam rtalb dab spk fln ugrasmam direk ekstre yazilar ve mahkeme
    500 twiter kahramani ovuyordu bu hisseyi
    vicente, orada batanlar çoğu borsayı yeni görenlerdir, ama şunu yazmadan geçemem, şayet aynı twiter'i okuyorsak -bizimki abd, seninki rus yandex değilse- rtabal için çok insan tersine uzak durun diye yorum yazıyordu. yani bu şirketi patronu bu hale getirdi twiter değil.

5. RTALB için kötü şeyler söyleyince millet dövüyor. O yüzden nasıl bir hikayeye inanmak istiyorlar ise onların olsun. Sağılıcak çok fazla inek gelmiş.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

6. Bugün günlerden PETKM olur mu acaba. Pozisyon icabı.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

7.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    dün akşam gece seansı vurulan
    127.625 den flat
    hocam erken verdin 127 300 verebilirdin ama hayırlısı olsun ytd

8. ben de burda bıkac kez yazdım ama topıguınde cok patron adamı var mıllete umut veren .....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 683/1003 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •