Sayfa 107/200 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 849 - 856 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. sabahtan hızla yukarı hareket edebilir alım fırsatı vermeyebilir....ytd

2.  Alıntı Originally Posted by GREEN007 Yazıyı Oku
    sabahtan hızla yukarı hareket edebilir alım fırsatı vermeyebilir....ytd
    Dostum pasta var mı acaba teşekkür ederim

3. bakalim aradigimi yesilde bulabilecekmiyim, herkese bol kazanclar

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    https://invst.ly/b1ij8
    bugün kapanışa doğru ya da en geç yarın öğleden önce tekniğe sadık kalırsa güzel olacak
    yatırım tavsiyesi değildir.
    dikkat brüt takasta
    Yanıldım maalesef zayıf hacimsiz alıcı yok satıcı ağırlıklı sabır zorlar
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. ilgimi cekici hareketler,nasıl bir kağıt, nasıl bir şirket? aydınlatabilecek birileri varsa çok memnun olurum

Kap :

Pay Piyasası’nda payları işlem gören şirketlere ait A, B, C, D grubu değişiklikleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Uluhan Grup iflas etti
    ŞİRKET HABERLERİ - 07 Temmuz 2019, 11:20

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde satışını yaptığı binlerce dairesi yarım kalan Uluhan Grup için mahkeme iflas kararı verdi.

Dokuz yıl önce temeli atılan projesini tamamlayamayan Uluhan Grup için tasfiye süreci başladı. İflasına karar verilen şirketin 2 bine yakın daire ve dükkan inşa etme planı söz konusuydu.

Uluhan Grup’un ortağı Taha Aktülün için 2016 yılında 404 yıl hapis istemiyle dava açılmıştı.

Diken'den Ali Çiçek'in haberine göre; Bakırköy 2. Asliye Ticaret Mahkemesi, Uluhan Grup Enerji İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şti. için iflas kararı verdi. İflas kararı 26 Haziran olarak kayıtlara yansıdı.

Ticaret sicil gazetesi kayıtlarına göre iflasına karar verilen şirket üç ortaklı görünüyor. 3 milyon TL sermayeli şirketin ortakları arasında Süleyman Demirhan, Taha Aktülün ve Mustafa Memiş yer alıyor. Demirhan ve Memiş yüzde 25’er, Aktülün ise yüzde 50 hissenin sahibiydi.

2 bine yakın daire

İflasına karar verilen Uluhan Grup iki büyük projeyle gündemdeydi. Biri Acunkent, diğeri ise Babil Kuleleri. Babil Kuleleri projesinde 1050 konut 151 de ticari birim bulunuyordu. Acunkent’te ise 670 konut 185 de ticari birimin yapılması planlanıyordu.

Mağdurlar ortada kaldı

Ancak, projeler tamamlanamadığı gibi çok sayıda daire de ikinci kişilere satıldı. Mağdurlar, kurdukları derneklerle seslerini duyurmaya çalışıyor.

https://m.borsagundem.com/haber/uluhan-grup-iflas-etti/1419286

bu yazinin yesil holdingle ne alakasi var..

Sayfa 107/200 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •