Sayfa 118/200 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 937 - 944 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Yesil tower205 satış tmm buralar dp yaptı
    Tower 205 satışının yeşil yatırıma ne gibi faydası olabilir. Ben bunu anlamış değilim ❗

Çünkü;

Zincir Yapının Yeşil Yatırım Holding ile ilgili ortaklık yapısı yoktur. Yeşil Yatırım Holding Zincir Yapıya ortak değildir.

Bu nedenle bu satışın yeşil yatırım holdinge nasıl bir faydası olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Tower 205 satışının yeşil yatırıma ne gibi faydası olabilir. Ben bunu anlamış değilim ❗

Çünkü;

Zincir Yapının Yeşil Yatırım Holding ile ilgili ortaklık yapısı yoktur. Yeşil Yatırım Holding Zincir Yapıya ortak değildir.

Bu nedenle bu satışın yeşil yatırım holdinge nasıl bir faydası olabilir.

Zincir yapıda yesil yatırımın iştiraki,%50 oranında, ayrıca 28 genel kurul var, ne yumurtlayacakları meşhul

3. Yarın bende geliyorum ama çok değil brüt ne zaman bitiyor

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. eski ismi levent tower mış. Levent tower ı satıyorum diye gömüyordu geçen sene patron yeşil. Şimdi ismi değişmiş istanbul towers 206 yı satıyorum diye gömüyor 1 yıldan fazladır var bu terena. Satış haberi gerçekse ve ICBCT tarafından doğrulana kadar bu patronun haberlerine itibar etmemek lazım
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

6. Son 3 ayda piramit ve tacirler çok mal vermiş, hala da satıyorlar, bunlar patron mu yoksa yönetimde anlaşamadıkları birileri mi, bu kadar hisse satışı normal değil

7.  Alıntı Originally Posted by robben69 Yazıyı Oku
    eski ismi levent tower mış. Levent tower ı satıyorum diye gömüyordu geçen sene patron yeşil. Şimdi ismi değişmiş istanbul towers 206 yı satıyorum diye gömüyor 1 yıldan fazladır var bu terena. Satış haberi gerçekse ve ICBCT tarafından doğrulana kadar bu patronun haberlerine itibar etmemek lazım
    Doğa koleji öğretmenlerinide kule satılacak diye oyalıyorlarmış , belki mecburiyetten satarlar, ben yanından geçtim içini bilmem ama dışı bitmiş görünüyordu

Alıntı Originally Posted by abilir Yazıyı Oku
    Doğa koleji öğretmenlerinide kule satılacak diye oyalıyorlarmış , belki mecburiyetten satarlar, ben yanından geçtim içini bilmem ama dışı bitmiş görünüyordu
    Ntv’de Wowwo reklamını gördüm!

Sayfa 118/200 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •