Special Days Image
Sayfa 12/200 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 89 - 96 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

Hadi bakalım,bugün almayanlar,haftaya 2 üzerinden alırsınız artık...Taban çözülmüş....2.34 tavan olsun be yaa...😄😃👍👏😮😀😍😙

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. 2.50 sattım 3 sene bekledikten sonra maliyet 1.50 zamanından 2.25 diğer ortağın kağıdını istedi engin yeşil vermeyince gözaltı pazarına düşürdü hisseyi bilerek şimdi kağıt eski seviyesine çıktı. Bu saatten sonra 3 sene daha beklenmez bu kağıtta,diğer büyük hisse sahibiyle anlaşmışlar o zaman bilemem 40 tl bile yaparlar hisseyi bilginize

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayın ALINBC kusara bakmayın yazinizdan tam bir anlam cikaramadim.Ama galiba anladığım,bu patrona güven olmaz dediniz herhalde...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Kamil engin yeşil Amerikada sigorta şirketi olan yıllık yaklaşık 200$burdan geliri olan ve sayısız şirketi olan işadamıdır.yeşil yatırım holding zamanında tüm şirketleri birleştirmek üzere kuruldu ama hissenin yaklaşık yüzde 25 ini elinde bulunduran ortağı hissesinin tamamını 3 sene önce 2.25 fiyat aralığından devretmedi ondan sonra gözaltına düşürdü hisse yi, bu söylediklerim iyi bir kaynaktan alınsaydı zamanında ama şu an nolur bilemem onun için şirketteki hissemi sattım

5. Diğer büyük hisse sahibiyle anlaştığını kapa neden açıklamadılar gözaltı pazarından çıkarmı bu hisse yukarıda arkadaş 40 yaparlar diyo komedi olmuş biraz 😊

6. Gözaltı pazarından çıkmadan bu hisseyi 40 lara çıkarıyorlarmış ne komedi olur varya 😊

7. Anlaşmadılar arkadaşlar neden ısrarla anlaştılar diyorsunuz

Alıntı Originally Posted by Alamaran Yazıyı Oku
    Diğer büyük hisse sahibiyle anlaştığını kapa neden açıklamadılar gözaltı pazarından çıkarmı bu hisse yukarıda arkadaş 40 yaparlar diyo komedi olmuş biraz 😊
    Faaliyeti olmayan bir şirket, gözaltı pazarından nasıl çıkabilir ?

Sayfa 12/200 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •