Sayfa 13/200 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 97 - 104 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Patron kaçta anlaşmakta hazır öyle bi bilgi varmı.Yani onun istediği seviyeyemi çıkaracaklar o yüzden soruyorum

2. İçi boş şirket diyorlar hisse devamlı yükseliyor bu nasıl iş anlamadım

3.  Alıntı Originally Posted by ALIBNC Yazıyı Oku
    Kamil engin yeşil Amerikada sigorta şirketi olan yıllık yaklaşık 200$burdan geliri olan ve sayısız şirketi olan işadamıdır.yeşil yatırım holding zamanında tüm şirketleri birleştirmek üzere kuruldu ama hissenin yaklaşık yüzde 25 ini elinde bulunduran ortağı hissesinin tamamını 3 sene önce 2.25 fiyat aralığından devretmedi ondan sonra gözaltına düşürdü hisse yi, bu söylediklerim iyi bir kaynaktan alınsaydı zamanında ama şu an nolur bilemem onun için şirketteki hissemi sattım

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bütün şirketleri bu yapı altında birleştirecekse buda büyük oranda tahsisli sermaye artışı demek

Yeşil holding ve yyapı bünyesindeki bütün gayrimenkulleri ve bu alanda faliyet gösteren iştirakleri YGYO ya devredip, diğer şirketleri ise yeşil yatırım holding bünyesine alması daha muhtemel bir durum gibi görünüyor

Websitesindeki düzenleme bütün enerji elektrik şirketlerini ise " Kapital yatırım holding" çatısı altına alınacak izlenimi veriyor

4. Ne oldu şimdi düşüyor bu hisse bi düşüyor bi yükseliyor bişeyler var bunda bu hisseyi çok yukarılara yada çok aşağıya taşıyacaklar ytd

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bütün şirketleri bu yapı altında birleştirecekse buda büyük oranda tahsisli sermaye artışı demek

Yeşil holding ve yyapı bünyesindeki bütün gayrimenkulleri ve bu alanda faliyet gösteren iştirakleri YGYO ya devredip, diğer şirketleri ise yeşil yatırım holding bünyesine alması daha muhtemel bir durum gibi görünüyor

Websitesindeki düzenleme bütün enerji elektrik şirketlerini ise " Kapital yatırım holding" çatısı altına alınacak izlenimi veriyor
    Bu dedikleriniz ve benim anlattıklarım hepsi kamil engin yeşilin keyfine bağlı ben güvenmediğim için çıktım yarın 1 lira olursa girerim ama bu hisseden para kazanmak mucizedir.

Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    Bilançoyu inceleyin.Holdingin bu inanılmaz kârı, iştiraki olduğu Wowwo E-Ticaret Telekomünikasyon ve Teknoloji A.Ş. ve Zincir Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.'den geliyor.

Wowwo E-Ticaret Telekomünikasyon ve Teknoloji A.Ş.'nin şirket değeri 70.399.508.-TL, Zincir Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.'nin şirket değeri 26.532.165.-TL.

Yeşil Yatırım Holding bu iki şirkete %50 oranında ortak.

Holdingin toplam DURAN VARLIKLARI 51,521,173.-TL oldu ve bu bilançoda aktiflerde yer aldı.

Holdingin bunların dışında faaliyeti yok.
    Yükseliş,şimdilik spekülatif gibi duruyor.(Birleşme hadisesi olursa iş değişir)

Bir de Bilançoya hiç bakmayıp kârın çok arttığını görüp atlayan çok KY var.

...........................................
    Son düzenleme : batık; 15-03-2017 saat: 20:30.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by ALIBNC Yazıyı Oku
    Bu dedikleriniz ve benim anlattıklarım hepsi kamil engin yeşilin keyfine bağlı ben güvenmediğim için çıktım yarın 1 lira olursa girerim ama bu hisseden para kazanmak mucizedir.

Yükseliş,şimdilik spekülatif gibi duruyor.(Birleşme hadisesi olursa iş değişir)

Bir de Bilançoya hiç bakmayıp kârın çok arttığını görüp atlayan çok KY var.

İyi haklısınız diyelim de...Yani hissenin de hiç mi hakkı yok yani.Beğensekde beğenmesek de ortada bir gerçek var....Sanki hisse 1 e 1o kazandırdı da .....Bu kadar prim yapsın yani ...bence tabiiii.YTD....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 13/200 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •