Sayfa 132/200 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Bana göre bilançoda değerlemeye göre kar bu kadar gelmesi iyi ama 2020 de beklenti 2018 satışlarının altında 467 milyondan bahsediliyor ve işlerin açılması için yoğun sermayeye ihtiyaçtan bahsediliyor,MUHTEMELEN ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BİLANÇOLARIN açıklanması için vazgeçilen bedelli kararı alınacak görünüyor.
    Ekim aralık 2019 da faizlerin düşmesine rağmen 71 milyon satış bende hayal kırıklığı yarattı.
    şirketle ilgili olumlu görüşler:
    1-şirketin bilançosunun 52 milyon kar gelmesi (değerlemeye bağlı).
    2-2.el de işlerin açılacağı düşüncesi.
    şirketle ilgili olumsuz düşünce.
    1-Şirketin sahibinin bazı olumsuz haberleri.
    2-Önümüzdeki dönemde muhtemelen bedelli açıklayacak olması.
    3-Şirketin özellikle ekim-aralık dönemindeki satışlarının faizlerin düşmesine rağmen 71 milyon olması hayal kırıklığı yarattı.
    4-Şirketin büyümesi için nakite sermayeye ihtiyacının olması.
    5-Son 2 günde Oktay Sarı adlı yatırımcı 52.500 lot satış kararı aldı (muhtemelen yasaklı hisselere satış izni verildi)
    6-Yeşil grubunun borçlarını yapılandırmaya çalışması

2. Tavan acar mı

Çok çok yükselecegini iddia edenler var.
    Çok yükselecek hisseye dipten küçük yatırımcının dolustuğunu ya da doluşturulduğunu hiç gördünüz mü.
    Bedelli kokusu alıyorum.

4. Bu şirket boş galiba

5. defter değeri 36.5 olmuş ,110 endekste fiyat 13.98 şu an daha nediyeyim lafın tamamı deliye anlatılır derdi büyüklerimiz..bedelli de olsa farketmez hatta daha da iyi olur bence şahsi düşüncemdir yatırım tavsiyesi değildir beni bağlar söylediklerim, 20 yılımızı verdik buralara

Alıntı Originally Posted by Yldz Cnyd Yazıyı Oku
    defter değeri 36.5 olmuş ,110 endekste fiyat 13.98 şu an daha nediyeyim lafın tamamı deliye anlatılır derdi büyüklerimiz..bedelli de olsa farketmez hatta daha da iyi olur bence şahsi düşüncemdir yatırım tavsiyesi değildir beni bağlar söylediklerim, 20 yılımızı verdik buralara
    Ben uydurmuyorum. Bedellinin işaretleri bilançonun dipnotlarında verilmiş.
    WOWWO değer artışı nasıl olmuş anlamadım. 2019 Satış raskamları 2018 e göre neredeyse yarıya düşmüş.

Wowwo nun karı zararı nedir bilen var mı peki?
    Kötü demiyorum ama şeffaf olmayan firmalardan hep çekinmişimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben uydurmuyorum. Bedellinin işaretleri bilançonun dipnotlarında verilmiş.
    WOWWO değer artışı nasıl olmuş anlamadım. 2019 Satış raskamları 2018 e göre neredeyse yarıya düşmüş.

Wowwo nun karı zararı nedir bilen var mı peki?
    Kötü demiyorum ama şeffaf olmayan firmalardan hep çekinmişimdir.
    engin yeşili tanıyanlar bilir cebinden para çıkmaz ve youtube seyret borsa oyunsusudur iyi bilir

8.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    engin yeşili tanıyanlar bilir cebinden para çıkmaz ve youtube seyret borsa oyunsusudur iyi bilir
    bence de bu adamların cebinden para zor çıkar..o yüzden korkulan bedelli zor çıkar...iptal edilen % 400 bedelli yaparsa kamil ne kadar öder, açık hisselerin hepsi kycıda olsa şirkete ne kadar katkısı olur..ancak hisseleri toplamak için bahane olur,ancaaak kamile glecek bu para yetmez..topladıktan sonra wowwo halka arz olur ki buradan güzel para gelir..işini fazlasıyla görür..yine de bedelli ihtimali yok değil...

Sayfa 132/200 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •