Sayfa 136/200 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. şirkette nakit akışı sıkıntısı olabilir? Daha önce bedelli kararı vardı! Geriye çekmişlerdi?

Wowwo araç kiralama vb hizmet sektörü virüs salgınından dolayı durgunluk sürecindeler.

Thumbs up aslında kimsiniz?

Alıntı Originally Posted by Erendiz06 Yazıyı Oku
    [email protected]

KAP' ta yatırımcı iliskileri bölümü temsilcisi olarak siz gözüküyorsunuz. Sayın yetkili gecen yil bankalarla olan yapılandırma görüşmelerini en gec 1 yilda tamamlayacağınızi öngörmüştünüz. Şu an itibari ile 13 ay oldu. bunla ilgili bir kap haberi gondermediniz. Ben bazi arkadaşlarım ile Halkbank'a sordurdugumda bana sözlü olarak sizin anlaşma yaptığınızı soylediler. Bu haberi gizlemek suç teşkil etmiyormu?*

Birde Wowwo e ticaretin halka arzi ile ilgili plan ne zaman aciklanacak?*

Bu yazdiklarimi aynen SPK yada iletecegim. Cevabinizi yıllardır yatirimciniz olarak bekliyorum.

BUNU MAIL OLARAK BUGÜN GONDERDIM. CEVABI BEKLIYORUM.
    hiç bir banka müşterisinin bilgilerini vermez veremez.kanunen suçtur.
    Son düzenleme : piton123; 15-04-2020 saat: 23:44.
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

3. Bu hissede başka hesplar varda çözemiyoruz.Bu kadar baskılama neyin nesi?

4. 1. Ceyrek satışları ( OCAK ŞUBAT MART ) nerdeyse krizden hiç etkilenmeyen sirketlerden biri YESİM. Bunuda bilançoda vede öncesinde hisse fiyatında görecegimizi düşünüyorum..Yukarı sert hareketler sürpriz olmayacaktır. Ytd.

5. Koronavirüs tedbirlerinin hafifletilecegı bircok ülkede öncelik tanınan ilk sektörlerden olacak otomotiv alım satımi , galeriler..Siz hala bu haberleri satın almakta yavaş ve isteksiz..Birileri gelir alir merak etmeyin...o günde böyle ardından bakarsıniz...uyanırsıniz ama atı alan üsküdarı çoktan gecmistir..ytd

6. Bugün Etkili ve bilinen bir ekonomi sitesinde yazıyordu. " yeni dönemde Y kuşağı hisseler one cıkacak diye. " özelliklede teknoloji ve e ticaret sirketlerini vurgulamis bu arada. İlginc bir arastırma ve degerlendirmeye istinaden.. Tabi Bist icin malum teknoloji hisseleride yüksek performanslarıyla kendilerini gosterdiler. Benim ilgi mi ceken ise YEŞİM yatırim holdingin E Ticaretteki konumu ve ağırlıği ne olcude etkili ? Özelliklede WOWWO E Ticaret icin.. Eger Y kusagı sirket olarak degerlendirilecekse buna bagli yapilanma , eylem ve sekillenmeler..Bu durumda yakin bir zamanda özellikle de fonlar tarafindan cok buyuk talep ve sert fiyatlamalar görme ihtimali oldukca yuksektir ! Tek sorun ise her zamanki gibi hisseye , şirkete , yöneten ve hisseye hakim güclere duyulan GÜVENSİZLİK ! İzleyip görelim...ytd

7. Yeşil.......

8. Ne demek istediniz?Olumlumı olumsuzmu algılayalım?

Sayfa 136/200 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •