Sayfa 144/200 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Gidip gitmeyeceğini kimse bilemez. Bilenlerde söylemez ! Ama bilinen reel seyler varki bunlardan ilki YEŞİL YATIRIM HOLDING hala BIST in PD / DD en ucuz 5 hissesinden biri. Bunlardan 2 tanesi zaten büyük bankalardan digeride yine Türkiye nin en büyük şirketi THY.
    YEŞİL YATIRIM HOLDİNG te en büyük sorun güvensizlikti.Sirkete ve yönetimine olan tereddütler.. Ancak küresel kojoktör ve iç piyasa kosulları ( bol para , likidite..düşük faiz ve tesviklerle ) YEŞİL grubuna altın tepside fırsatlar sundu..piyongo ve büyük ikramiye resmen ! Bu da piyasada bir anda sirkete olan algıyi ve talebi degıstirdi..Kuresel bir kriz yada bozulma olmadıkça artarakta devam edecek gibi..özellikle iyi okuyan ve analiz eden piyasa aktörleri ileriki zamanda daha etkili olacaktır...
    Son olarak ucuz mu pahalı mı ? PD / DD hala 0.43 !.. ytd[/

2. Ayrıca istirak ortaklığı WOWWO nun ulusal medyada reklam ve tanıtımıda sanki bir ön hazırlık gibi geldi bana..
    Arkasından da tamda piyasa kosullarıda bu kadar uygunken vede E ticaret yapan popüler dahası güncel sektor olması nedeniyle de WOWWO e ticaretin halka arzı hiç sürpriz olmayacaktır..izleyip görecegiz...ytd

4. İnnovia 4 ne zaman başlayacak inşaatı

5. Allahım bu hisseye bulaşmaktan sen beni koru

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Allahım bu hisseye bulaşmaktan sen beni koru
    Hocam endişe iyidir. Lakin bunun dayanılmaz bir cazibesi var

7. çarşamba günleri güzeldir

8.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    çarşamba günleri güzeldir
    yyapı uctu bu da iyi fena değil ama nereye kadar gider ki,siz yazdıktan sonra gitmeye başladı gerci?

Sayfa 144/200 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •