Sayfa 148/200 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. 2 gündür küçük yatırımcıyi dökmek için yapmadıgın kötülük hile cambazlık kalmadı artık ! Maliyetler yüksek artık hissede kimse satmaz. Satamaz bu fiyatlardan..Hele birde bu kadar beklenti varken ve de zamanı sırası gelmisken hissenin..bosuna kendini heba etme kıvranma ! Keyfin bilir istersen debelen spekcik...ytd

2. Hissede tek sorun PATRON ve YÖNETİM ! Bu sirketin , hissenin baska bir patron ve yonetimi olsaydı hisse böyle sürünmez bu fiyatlarda asla kalmazdı. Nerdeyse BIST in en düşük PD/ DD ve FK oranlarina sahip..O kadar mı kötü bir sirket? Yani BIST te ki en kötü sirket mi ? Yazık tek kelimeyle...ytd

3. Önümüzdeki sürecte Bist te primli ve riski yüksek hisselerden çıkış ve fiyatı oldukca dusük kalmiş ve de beklentili hisselere yoneliş olacaktır.. Bakalım 0.40 PD/DD ve nerdeyse 2...li FK oranıyla YESIL YHO e de güçlü bir talep olacak mı ? Ytd

4. BIST teki bütün küçuk sirketleri akıl almaz fiyatlara götürduler.. KENT i 2...yüzlerden 1000.000 lara , PETROKENTI 100 lerden 300 lere , BFREN i 400 lere KARTON u 500 lere....
    YESIL gibi her türlü pozitif surprizlere açık bu SERMAYE ve RASYOLARDA bir sirketin hisse fiyatıda bırakın 3 - 4 kat fiyatlamayı , hala 0.40 PD / DD ve 2.. li FK oraninda ! Bunun izahı yok..Su akar yolunu bulur...Elbet hak ettigi yere gelecektir..Vicdansızlik hainlik bir yere kadar...Bir yigit cıkar elbet ! Biz hakkımızı alana kadar satmayacagız..Bekleyecegiz..zamanimiz cok ! Ytd

5. BIST in kücük sermayeli bütün sirketleri YEŞİL hariç ! Kaç gündür tavan tavan gidiyor..Hemde inanılmaz fiyatlara ! Aç kalan yiyecek bulamayan PİRANALAR cok yakinda YESİL den kan kokusu alırlar..Bakınıyorlar zaten..Farketmeleri an meselesi...Bakalım o piranaları durdurabilecekler mi ? Belkide babayigitlet PIRANALARDIR ! .ytd

6. Sen böyle baskıladıkca ben ümitleniyorum..Neyin SANCISI bu ? Hangi DOĞUMUN ? Bu kadar kıvranma neden ? Yakın mı o kadar ?...ytd

7. ODENMIS SERMAYE : 6.8
    OZKAYNAKLAR : 200 MILYON civari
    BEDELSIZ POTANSIYELI : 30 civari
    PD / DD : 0.44
    FK : 2.10
    BIST teki benzer sirketler 100 lü 200 ĺü...rakamlarda seyrederken evet YESIL in bu CILGIN rasyolarla hala 16..larda olmasi insanları korkutuyor...olamaz bu ..vardir bunda bir hile..bir bit yenigi..GÜVEN ! Patron ve yönetim korkusu en bastada...İnsanlar bu kadar mükemmel rasyolara sahip ve bu kadar cazip olupta neden bu fiyatlarda halâ diye korkup alıma gecemiyorlar..CAZIBESI KORKUTUYOR EVET !
    Hisse daha DEFTER DEGERINDE bile degil ! ( 36 ...38 arası )
    Bakalım CILGIN TÜRKLER ! PIRANALAR ! ( yeni nesil küçük yatırimcılar ) Ne zaman harekete gecip cesaret edip.. KORKU DAĞLARİNİ yikip geçecekler ? O gün selin önünde hicbirsey yada kimse kalabilecek mi ? Ytd

8. İnsanlık adına bir yazı

bu kağıdı geçen yıllarda 52 milyon kar açıkladığı için 30 lira civarında aldım 7 liraya zor satabildim zararım tam 175 bin lira oldu

şimdi buradaki arkadaşları insanlık adına benim başıma gelenlerden dolayı uyarmayı bir görev bildiğim için yazdım 52 milyon kar açııkladı beş para temettü vermedi ertesi bilançodada zarar açıkladı peki bu kar nerede diye sordum geçmiş yıllar zarrarı kapatıldı dediler peki geçmiş yıllar zaraınız vardıysa neden kar açıkladınız önce borcunuzu masuplaştırıp muhasebeliştirmediniz yani benim anladığım kadarıyla tam bir fırıldak ,bende şu an yok sahibi türkiyenin ilk fabrikatörlerinden birinin oğluduır diye güvenmiştim fos çıktı ben yandım siz yanmayın gene tavan tavan gitrmeye başladı bunlar hep aynısını yapıyorlar ,bu bir yatırım tavsiyesi asla değildir siz bilirsiniz isteyen buyurup alsın tamamaen iyi niyetle yazdığım bir yazıdır bu tür çakallar yüzünden yatırımcı her seferinde perişan ediliyor ,dedimya genede siz bilirsiniz

Sayfa 148/200 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •