Sayfa 149/200 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Arkadaşım, haklısın, lakin sende de kabahat yok mu? Kağıt kuruşlu rakamlardan 35 TL ye gelmiş, hiç baktınız mı? 30 TL den aldığınız hisseyi kaç liradan devretmeyi plânlamıştınız? Polemik olsun diye yazmadım...Küçük bir soru sadece...
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    İnsanlık adına bir yazı

bu kağıdı geçen yıllarda 52 milyon kar açıkladığı için 30 lira civarında aldım 7 liraya zor satabildim zararım tam 175 bin lira oldu

şimdi buradaki arkadaşları insanlık adına benim başıma gelenlerden dolayı uyarmayı bir görev bildiğim için yazdım 52 milyon kar açııkladı beş para temettü vermedi ertesi bilançodada zarar açıkladı peki bu kar nerede diye sordum geçmiş yıllar zarrarı kapatıldı dediler peki geçmiş yıllar zaraınız vardıysa neden kar açıkladınız önce borcunuzu masuplaştırıp muhasebeliştirmediniz yani benim anladığım kadarıyla tam bir fırıldak ,bende şu an yok sahibi türkiyenin ilk fabrikatörlerinden birinin oğluduır diye güvenmiştim fos çıktı ben yandım siz yanmayın gene tavan tavan gitrmeye başladı bunlar hep aynısını yapıyorlar ,bu bir yatırım tavsiyesi asla değildir siz bilirsiniz isteyen buyurup alsın tamamaen iyi niyetle yazdığım bir yazıdır bu tür çakallar yüzünden yatırımcı her seferinde perişan ediliyor ,dedimya genede siz bilirsiniz

2.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Arkadaşım, haklısın, lakin sende de kabahat yok mu? Kağıt kuruşlu rakamlardan 35 TL ye gelmiş, hiç baktınız mı? 30 TL den aldığınız hisseyi kaç liradan devretmeyi plânlamıştınız? Polemik olsun diye yazmadım...Küçük bir soru sadece...
    Çok haklısınız kağıdın grafiğine bakmadan daldık 30 dan alıp 33 falan satarız dedik alış o alış dalış ta o dalış oldu meğer kağıt 35 / 40 kuruşlardan gelmiş uyandık ancak geç beni yanıltan o sahte kar rakamı oldu bu kar bu fiyat olmaz demiştim meğer bilanço değil makyajmış haram zehir zıkkım olsun kandırıkçılara

3. Yabancı almaya başlamış ytd

4.  Alıntı Originally Posted by luk luk Yazıyı Oku
    Yabancı almaya başlamış ytd
    Beklentiler.
    1-120.ml ve üzeri 6 aylık kar
    2-wowo'nun halka arzı
    3-Bedelsiz sermaye arttırımı
    4-......

5. İlk 3 ay zarar açıklamıştı. Kar beklentinizin dayanağı nedir?
     Alıntı Originally Posted by nomak Yazıyı Oku
    Beklentiler.
    2-wowo'nun halka arzı
    4-......

6.  Alıntı Originally Posted by nomak Yazıyı Oku
    Beklentiler.
    2-wowo'nun halka arzı
    4-......
    120 milyon kar ortadoğu enerji hisse satışı 9 aylıkta olur, faizler Osmanlı tarihinin en düşük seviyesinde İstanbul tower 205 satılmalı

7.  Alıntı Originally Posted by luk luk Yazıyı Oku
    120 milyon kar ortadoğu enerji hisse satışı 9 aylıkta olur, faizler Osmanlı tarihinin en düşük seviyesinde İstanbul tower 205 satılmalı
    Benide o havalar mahvetti bende aynı beklentilerle almıştım 175 bin lira zararla canımı zor kurtatrdım allah kimseyi bunların örümcek ağına düşürmesin kan emerler kannnnnnn bildiğin vampir belki altı aylıkta karda açıklar dokuz aylıkta bir
    bakmışsın zarar haydaaaaaaaaa atila mayda ne işin var bardaaaaaaaaaa

8.  Alıntı Originally Posted by nomak Yazıyı Oku
    Beklentiler.
    2-wowo'nun halka arzı
    4-......
    Bunlardan bir tanesi bile gercekleşsin YESİL Holdingi kimse tutamaz bu fiyatlarda...3 basamaklı rakamlar telaffuz edilir rahatlıkla...ytd

Sayfa 149/200 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •