Special Days Image
Sayfa 157/200 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Bircok yerde yazilip ciziliyor. Okuyup göruyoruz..Borsaya yeni giren risk istahı yüksek , cılgın , yatirimcı kitlesi kucuk ve ucuz kalmiş hisse arıyormuş...
    YESIL den daha ucuz daha kuçük hisse kaldi mi ki ? Bir kamular ve bankalar..
    Ben asıl bu Emeklilik fonları ve portföy yöneticilerini anlayamıyorum..Bu kadar cazip rasyolara ve uzun süreli nakit akişina sahip bir sirketi neden tavsiye etmezler yada portföylerine almazlar ? Sirket bu kadar mı güvenilmez ? Bu kadar mı korku veren ?
    Ancak el mahkûm ! Bist te neredeyse daha cazip ve ucuz hisse kalmadi.. O cılgin yeni nesil 460.000 yatırımcıdan YESIL e bir kayma olacaktır.. o vakitte selin önünde hicbirsey duramayacaktir...
    Erken kalkan yol alır ! Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by STGroup Yazıyı Oku
    Evet kamilgenin yeşiline ait. Kapital holdingin kapanısı çok ilginç bir durum Bistte birlik mensucat gibi masa sandalye şirketler varken özsermayesi eksiye düşen şirketler varken kapital holdingin kapanması büyük ihtimal mevzuatla ilgili bir durum yanlış hatırlamıyorsan firma SPK'dan izin almadan borçlanmış ve veya borçlanma ile ilgili verilen süre içinde SPK ya bilgi vermemiş

Bu Cuma günü Yeşil Holding iştiraklerinden birini 120 milyon TL ye Yeşil Yapıya devretti bu gelen paranın bir kısmı kapital holdinge borç verilerek aslında SPK mevzuatına uygun bir şekilde borçluluk yapısını düzenleyecek tekrardan şirketin borsaya kote olması sağlanabilir diye düşünüyorum tabi şahri fikrim ayrıca ayrıca Kapital Holdingin tekrardan borsaya kote olunması için başvuru yapıldığı bilgisi dolanıyor ortalıklarda

Bizde merakla bekliyoruz Kapital Holdinge varana kadar ne şirketler vardı kottan çıkarılacak ama piyango size vurmuş gibi umarım en yakın zamanda şirketinizin tahtası açılır.
    kphol tekrar kota alinmak için basvurdu mu ? Teyit edebilir misiniz ?

3.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    kphol tekrar kota alinmak için basvurdu mu ? Teyit edebilir misiniz ?

Sadece o tür bir şey duydum teyit edemem firmayı arayıp bilgi isteyebilirsiniz yada SPK'dan bilgi edinme hakkınızı kullanabilirsiniz. Resmi kaynaklardan daha sağlıklı bilgi alacağınızı düşünüyorum.

Böyle bir başvuru olsa bile zaten 6 aydan nce herhangi bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum.

4. Bakıyorumda bizim KÜÇÜKLER ! hala çorba parasına on takla atıyorlar..Kan ter içinde debelenip duruyorlar..ZAVALLI PALYAÇOLAR ! Devam aynen siz..Layıgınızı bulmuşsunuz..Karakterinize uygun..Boş kaldıkca ve sıkıldıkca ara ara gelir izlerim sizi...ytd

5. 100 bin 200.000 bin lotla cedellesip durun böyle..CAKMA SPEKCİKLER ! Yarın birkac bin lot vereyimde sadakam olsun..Bir corba icersiniz benden..ytd

6. yeşilciğim çok tehlikelisin...
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. BEYAZ FILO alip basını gitti . Tavan serileri hâla da devam ediyor..Yatırımcı sektörde Beyaz Filoyu daha güvenilir buldu ve tercih etti..Evet YESIL daha cazip ve ucuz olmasına ragmen GUVEN eksikliginden ve sorunundan dolayı tercih edilmiyor..Bakalım YÖNETIME ve HISSENIN SAHIPLERINE duyulan bu güvensizlik nasıl asılacak ? Aşılacak mı yada..Hisse ayrıca kendini spek yerine koyan bazı KÜÇÜK CAKALLARİN elinde oyuncak olmuş ki bunlara da dersini kim ne zaman verecek..Bu ÇORBACILARIN oyunu nasıl sonlanacak ? Küçük yatırimcinin hakkı nasıl korunacak...sabırla izleyip görecegız...ILAHİ ADALET !..YTD.

8. Bu SPEK ÇAKMASİ ASALAK SÖMÜRGENLERE adam gibi birilerinin yada piyasanın bir ders vermesi dur demesi ve hisseden uzaklastırmasi gerceklesmedikce küçük yatırımcının işi zor...İnsallah piyasadan güçlü bir talep gelirde bütün oyunları bozar ve hesapları altüst eder.. Zaten böyle bir talep karsisinda duracak gücleride kalmaz bu kağıttan kaplanların..Piyasadaki hisse sayısı zaten sınırlı...izleyip görecegiz evet...Ytd

Sayfa 157/200 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •