Sayfa 159/200 İlkİlk ... 59109149157158159160161169 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Anlaşılan burada ky kalmamış. Önü açık duruyor, yakın zamanda 3 haneler hayal değil gibi duruyor. Ytd...

2. Yarın marj %15 olacak galiba. Hisse ana pazarda işlem görecekmiş.

3. Yarın 30 lirayı görür %15 marjla

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Bu günü 26 altında kapamassa fena olmaz ! lakin 26 altı kapanışlarda işler sarpa sarar gibi !

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. Esenboğa Elektrik’in halka arzına rekor talep ŞİRKET HABERLERİ*- 02 Ekim 2020, 15:59
    Borsadan satış yöntemiyle halka arz edilen Esenboğa Elektrik için 131 milyon adet talep geldi

*YESİL in % 50 oranında ortaklığı olan WOWWO halka açılma kararı alsın inanın büyük bir taleple karşılasır..Çunku cok cılgın risk istahı yüksek yeni nesil bir 500.000 yeni yatırımcı kitlesi var..PIRANA gibi hareket ediyorlar bunlar..Ayrıca BIST ten ve sirketlerden elde edilen kazanclar arttıkça risk istahlari daha cok artıyor..Dövizdeki hesaplarını daha rahat bozdurup bu sirketlerlerin hisselerinde alıma geciyorlar..
    Sanirım tüm bunları YESILYHO in CEO su YONETIMI ve PATRONU da göruyor degerlendiriyordur...Aksi cok anormal olur ! İzleyip görecegiz bakalım kalirsak...YTD

Sayfa 159/200 İlkİlk ... 59109149157158159160161169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •