Sayfa 161/200 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Hayırlı olur hepimiz için inşallah

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bende epey var. 18,40-20 arası maliyetler.
    Pek yazan yok ben de gerek duymuyorum açıkçası. Sadece takip ediyorum.
    29-30 Arası biraz daha maliyet yaptım. Daha fazla yapmak istiyordum ama nakite geçme konusunda kusurluyum biraz. Hisse satıyorum ama 2 gün bekleyemiyorum malesef.

Bazen hisse bulmak için günlerce araştırırım, raporlar okurum. Onlarca hisseyi eleye eleye karar veriririm.

Bu sefer YESIL almam tamamen kısmet oldu.
    Daha önce alıp sattığımdan zaten detayları ezberimde idi.
    Bir arkadaşa küçük bir meblağ ile 2 lira maliyetle SELGD almıştık. 4.30 dan sattırdım, yerine alacak hisse bakarken YESIL takıldı gözüme.
    2. EL araç piyasası canlı idi ve araçlar değerlenmişti. Hemen 18.40 dan YESIL al dedim.

Sonra EEEE madem böyle ise neden ben almıyorum dedim. Acele ben de 18.50 falan ne bulduysam aldım.
    Şak diye yürüdü gitti hisse.
    Aynen böyle bazen şans lazım.

3. Sermaye çok düşük.Sermaye artışı bekliyorum ben.Çok uçuk fiyatlara gelebilir.Neden 100 milyon sermayesi olmasın ki şirketin.6 milyon sermaye nedir yahu.

4. Şirketin kottan çıkma durumu varmıdır.Bilen var mı.

5.  Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    Şirketin kottan çıkma durumu varmıdır.Bilen var mı.
    Yakın İzleme Pazarı dışındaki hisseler arasında ben kottan atılan bir şirket hatırlamıyorum.

Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    Sermaye çok düşük.Sermaye artışı bekliyorum ben.Çok uçuk fiyatlara gelebilir.Neden 100 milyon sermayesi olmasın ki şirketin.6 milyon sermaye nedir yahu.
    Kayıtlı sermaye tavanı arttırıldı. Sermaye artırımı haberi de gelir inşallah.
    İnşallah satmamışsınızdır.
    Zira koca forumda şurada 3-4 kişiyiz sanırım

7. Evet bu hissede fazla KY yok diye tahmin ediyorum. İnşallah yolu uzun, hepberaber kazanmak dileğimle. Şansımız bol olsun

8. Birilerinin YEŞİL yatırım holdingle derdi var anlasılan..Eski haberi ( Kapital holdingle ilgili olan ) yeniymiş gibi yazıp durmuslar bugün..YEŞİL Yatırım Holdingi hedef göstererek ! Kiralık kalemler iş basinda anlaşılan..Oyun peşinde ! Neden şimdi ? Amaç ne ? Nereden geldi bu talimat ? Neyin peşindesiniz ? O kadar hisse % 500...% 1000 prim yaparken sessiz kal..YESİL 15 liradan 45 liraya cıkmış beyfendiler rahatsız olmuşlar ! Olay olmuş...Büyük vurgunmuş !
    Hayır. Varsa belgeli bildiginiz..bizide aydinlatın bizde bilelim..Eski haberi yeniymiş gibi ve maden bulmuş gibi sanki ifsa etmek ? İzleyelim bakalım..Anlarız arkasındaki gercek niyeti oyunu ?ytd

Sayfa 161/200 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •