Sayfa 168/200 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    detayda ne var...çoğu kişilere ceza geliyor...farkı ne...bi gidin işinize arkadaşım...
    enver çevik mübarek kardeşler diye bir grup vardır sanki onlardan birisi. ben hisseyi kötüleme amacıyla yazmadım onu ama yine de dikkatinizi çekmek isterim bu isme . bendede bu hisse var arkadaşım. enver çevik adını google a yazıver bana laf söylemeden önce. hayır varsa bir bildiğin yaz yoksa çok dikkatli olalım

2.  Alıntı Originally Posted by atilgan67 Yazıyı Oku
    enver çevik mübarek kardeşler diye bir grup vardır sanki onlardan birisi. ben hisseyi kötüleme amacıyla yazmadım onu ama yine de dikkatinizi çekmek isterim bu isme . bendede bu hisse var arkadaşım. enver çevik adını google a yazıver bana laf söylemeden önce. hayır varsa bir bildiğin yaz yoksa çok dikkatli olalım
    biliyorum arkadaşım o adamı...ben bir şey demem...benim kızdığım şu kap haberlerini tam okumadan millet bumu oldu şumu oldu...okumaya aciz...okuduğunu anlamamaya aciz...benim bir bildiğim yok...zaten olsada yasak...

biliyorum arkadaşım o adamı...ben bir şey demem...benim kızdığım şu kap haberlerini tam okumadan millet bumu oldu şumu oldu...okumaya aciz...okuduğunu anlamamaya aciz...benim bir bildiğim yok...zaten olsada yasak...
    gruptan sadece bir tanesi ceza aldı . genelde patron malını pazarlamak için hisseye giriyor bu gurup. benim bildiğim bu. ama forumu biraz geriye dönük okudum. hissenet e yıllardır girmiyorum ama bu haber sonrası bir bilgisi olan var mı acaba diye girdim

beklentiler genelde aynı aslında sermaye tavanı ve üzerinde taşıdığı 1 e 36 bedelsiz potansiyeli yine wowwo nu arzı beklentisi sonra bedelli olayı. ben merak ediyorum yyapı ve ygyo nun 12 yıl önceki hikayesi nasıl gelişti incelediniz mi

5.  Alıntı Originally Posted by atilgan67 Yazıyı Oku
    beklentiler genelde aynı aslında sermaye tavanı ve üzerinde taşıdığı 1 e 36 bedelsiz potansiyeli yine wowwo nu arzı beklentisi sonra bedelli olayı. ben merak ediyorum yyapı ve ygyo nun 12 yıl önceki hikayesi nasıl gelişti incelediniz mi
    incelemedim yyapı ygyo

incelemedim yyapı ygyo
    çok benzer şekilde hareket etmişler mutlaka inceleyin. sadece burada wowwo olayı farklı diğer hikaye hepimizin beklediği gibi oldu düşük ödenmiş sermaye iyi kar açıklanmış bedelsiz ve sonrada bedelli ile final yapmış. son kullanıcılar 12 yıldır maliyete gelemedi . bir yerde vedalaşmalıyız ama burayı çok iyi tspit etmeliyiz . herkese bol kazanç arkadaşlar

7. Felaket tellallığı yapanlar vardı nooldu. Hisse satmak isteyenlere fırsat veriyor işte. Kalanlarla yola devam. Herkes çıkacağı yeri kendi belirlesin. Hayırlısı olur inşallah YTD

8. Hayırdır inşallah olağanüstü genel kurul çağrısı mesajı geldi. Gündem nedir acep?

"YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. nin 28-12-2020 14:00 da yapılması planlanan Olağanüstü Genel Kurul toplantısına ilişkin toplantı çağrısı Elektronik Genel Kurul Sistemine eklenmiştir. Söz konusu çağrıya*mkk.com.tr*adresinden erişebilirsiniz.*****Mesaja ilişkin eklenmiş dosyalar bulunması halinde*www.mkk.com.tr*e-Yatırımcı uygulamasından izlenebilir.**"

Sayfa 168/200 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •