Sayfa 17/200 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 129 - 136 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Ilk ceyrek te bu iki sirket istirakinden niye kar gelmedi acaba

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ykskli Yazıyı Oku
    arkadaslar son gelen 30 milyon tl kar.. sirket oratklığından geldi ya...... bu sirket in cebinden para cıktımı yoksa hibemi oldu bu iki şirketin yarısı bilen varmı ?
    bilen varmı

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Yani pahalımı

5. insaALLAH GÜZEL BİR BASLANGIÇ OLSUN.YEŞİL GÖZLERİNDEN MUHABBET KAPTIM.

6. Sen bir devsin.yükü ağır bu devin.

7. galiba YESİL de büyük hareket başlayacak. bunlar wowwo yu tutturdular. 6 ayda çok ciddi araba satmışlar. herhangi bir wowwo bayisine sorun. ben sordum. bu sene 1300 araba sattık dedi. satıcı. ortalama 50 bin lira desen 70-80m ciro.. vergi öncesi yaklaşık 15m kâr, vergi sonrası yaklaşık 12m kâr açıkladılar. kaldi ki wowwo nun yarısı yeşil yatırım ın. şirketin özsermayesi borsa değerinin 2 katından fazla.. borsa değeri 27 milyon, özsermayesi yaklaşık 56 milyon... defter değeri 8 lira üstü..bunun yanında topu topu 1,8m hisse var piyasada.... ytd değildir
    Son düzenleme : spekdusmani; 09-08-2017 saat: 21:58.

8. Arkadaşlar, Yeşil'in bilançosu konsolide değil, kârı yanlış yorumlamayın o yüzden. 2016 yıl sonundaki ve şimdiki kâr, wowwo'nun değerleme artışından ibaret sadece. Esas Faaliyet karı değil yani. O değer artışı da ne kadar objektif bi değerlemeyle belirlenmiştir, bilemeyiz. Wowwo'nun ne kadar kâr edip etmediğini de bilmiyoruz.

Sayfa 17/200 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •