Sayfa 179/200 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Usta şu mevzuatı atabilirsen bızde faydalanırdık. Öyle birşey olacağını sanmasamda.öyle bır muvzuat varsa böyle bir hata yapacaklarını sanmiyorum. Çünkü 10 liradan berı bunu fiyatlıyorlar. Herşeyı çöpe atmak demektir.
    kusura bakmayın mesajı yazdım ve birdaha steye girmedim . herkes ten özür dilerim. spk mevzuatını okumadım ama sonuçta bende uzun süredir hisse alır satarım. ayrıca arkadaşlar baktım hani provakatör müşüm gibi yazılar yazmışlar. benim bildiğim genel bir bilgi olarak buraya yazdım . örnek vereyim kısa süre önce olmuş bir bedelli den size hedef girişim bu hafta bölündü bedelli olarak . takip ettiğim bir hisse yüzde 10 a yakın bedelsiz verdi önce anlamsız geldi bana 9,xx bir bedelsizin ne anlamı var demiştim sonrasında 200 bedelli açıklayınca borsada benden mesaisi cokkk fazla olan bir arkadaşım bedelli vermeden kasadaki tüm nakiti bedlsiz verdi dedi. peki dedim 9 aylık bilanço bukadar değil di kasada daha nakiti olmalı dedim. cevabı bilanço 12 aylık olmadan kasada nakit görünmez yani yıllık bilançodan sonra kasaya girer yasal olarak dedi.

ayrıca şirketin bu konuda hata yaptığını düşünmüyorum. biz çok uzun süreceğini düşündüğüm bir hikayenin içindeyiz .bedelli ile hisse iyi yükseltilip daha sonraki süreçte reddediliş ile hisse iyi bir taban serisi daha sonra bedelsize geçiş olur diye düşünüyorum tabi wowwo nun arzı konuşulacak bu süreçte ve bana göre hisseyi böldükten sonra da ralli devam eder yoksa 6.5 liradan buraya gelmiş ve daha da çıkması beklenen hisseyi patron nasıl ky ye devredecek yada buraya kadar getirip yavaş yavaş aşağıya mı salacak para kazanmadan . sonuçta hisseye zamanında girmiş iseniz hikayeyi yaşayıp öğrenin . ben 12 liradan aldım bana göre daha asıl ekmek yenmedi tabi bu benim düşüncem

Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Yaw ne bilgisi var da neyi paylaşacak ??? At bşi var ortaya sonra sus ..
    Şirket 3.çeyrek bilanco dip notunda bedelli arttırım ve wowwo halkı arzı yön. krl. tarafından değerlendirilmektedir şeklinde belirtmişti zaten .Bedelsiz nerden çıktı ki ??
    Böyle tiplere itibar etmeyin ..Haber düştüğü zaman okuyun yazıları , elinizde kalır bilmem ne olur ... Arttırım haberi geldi diye neredeyse ağlamaya zorladı bizi bu sığırlar
    Bütün bunları boşverin 2 bomba haber daha bekliyorum . Demedi demeyin sakın .. Bu ikisi de yeşilcilerin bildiği şeyler zaten .. Bunlar da düştüğü zaman görün bakın hangi seviyeleri göreceğiz. Zmanı geldiğinde forwardlayacağım bu yazıyı .. bOL KAZANÇLAR
    anlamadım sığır derken kimden bahsediyorsunuz siz . kaç lotunuz var merak ettim bu hissede

4. Bu şirkete %3600 veren SPK acaba yatırımcı dostumu bir durup düşünün ,kar edecekmi belli değil sonra sonra bir bedelli daha ,sonra bir bedelli daha ettimi %10800 peki temettü verecekmi belli değil ama şu belli verin verin daha daha verin dedikten sonra siz bilirsiniz demekten başka hiç bir şey yapamam ,yatırım tavsiyesi olarak almayın dostca düşüncemi yazdım ,gayrı siz biliiiinnnnnnnnnn

5. Tek fiyat gelmiş. Hayırlı olsun. Tek fiyat için Son 2 gündür baya uğraştı speck.

https://www.borsagundem.com/haber/ye...edbiri/1545323

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

6.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Tek fiyat gelmiş. Hayırlı olsun. Tek fiyat için Son 2 gündür baya uğraştı speck.

https://www.borsagundem.com/haber/ye...edbiri/1545323

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Tahtacı abimiz 1 2 tavan yatırırsa biz ky olarak hemen devamını getiririz muhtemelen seriye bağlanır

“Bir insanla iletişim kurmak istiyorsanız, kendi bildiğiniz dili değil, onun anladığı dili konuşmalısınız.” Nelson Mandela

7.  Alıntı Originally Posted by Suleymancakir Yazıyı Oku
    Tahtacı abimiz 1 2 tavan yatırırsa biz ky olarak hemen devamını getiririz muhtemelen seriye bağlanır

“Bir insanla iletişim kurmak istiyorsanız, kendi bildiğiniz dili değil, onun anladığı dili konuşmalısınız.” Nelson Mandela
    tek fiat normalde berbat hep ky koruma adına yapilir ama ky yi en iyi dudukletmek tir.burda yorumlar gine neyse investing formunda adamlar cok sevyesiz ve bilgisizle dolu adam yazmis 60 bin alicili kapatmismista emir silme yokmusmusta yarin bu alcilarla iyi olacakmışız gun sonu emirmi kalir be salak yarin tabandan mal toplamaya gelince konu inanin zaten taban yapacaksada senin malını almadan 3 5 lotla yapar bilki yarin taban olupta sen mal satabildiysen kesin oglenden sonra iyi olur ama sen satamadiysan hissede tapan yaptiysa persembe sabahda dusebilir tabana umarim yarin ogleden sonra veya sabahtan iyi baslariz burda 3603 bedeli ne demek 25 yillik bir borsaci olarak soyluyeyim onaylansin yeterki o zaman ne ceza dinler ne spk 8 is gunumuz kaldi basvuruya

8. 1.1 TEK FİYAT İŞLEM YÖNTEMİ İŞLEYİŞ ESASLARI
    Tek fiyat yöntemi, belirli bir zaman dilimi boyunca emirlerin eşleştirme yapılmaksızın
    Sisteme kabul edilip, bu süre sonunda en yüksek miktarda işlemin gerçekleşmesini sağlayan
    fiyat seviyesinin hesaplandığı, tüm işlemlerin bu fiyat seviyesinden gerçekleştiği işlem
    yöntemidir.
    Tek fiyat yönteminde alım satım emirlerinin Sisteme girişi, eşleştirilmesi ile emir ve işlem
    bilgilerinin gösterilmesine ilişkin uygulama aşağıdaki esaslar çerçevesinde yürütülür:
    a) Alım satım emirleri belirlenmiş kurallar çerçevesinde Sisteme iletilir.
    b) Emir girişlerinde, miktar veya tutar olarak Yönetim Kurulunca getirilen azami sınırlara
    uyulur.
    c) Emir toplama süresi boyunca, işlem gerçekleşmez.
    ç) Emir toplama süresi boyunca, Sisteme iletilen emirlerin iptal edilmesi ve değiştirilmesi
    mümkündür.
    d) Emir toplama sona erdikten sonra en çok işlem miktarının gerçekleşmesini sağlayan tek
    fiyat belirlenir ve ilan edilir. İlgili emir toplama süresine tekabül eden tüm işlemler, bu
    fiyat üzerinden öncelik kurallarına göre gerçekleştirilir

Tablo-1: Tek Fiyat İşlem Yöntemi Süreçleri ve Zamanları
    Günün
    Bölümü Tek Fiyat Süreçleri Tek Fiyat
    Bölümü
    Emir
    Toplama
    Fiyat
    Belirleme
    ve
    İşlemler
    SABAH
    1. Tek Fiyat (Açılış Seansı) 09:15 – 09:35 09:15 – 09:30
    (+)* 09:30 (+)**
    2. Tek Fiyat 09:35 – 12:25 09:35 – 12:25 12:25 (+)**
    ÖĞLE
    ARASI 3. Tek Fiyat (Gün Ortası) 12:30 – 13:30 12:30 – 13:25 13:25 (+)**
    ÖĞLEDEN
    SONRA
    4. Tek Fiyat 13:30 – 17:30 13:30 – 17:25 17:25 (+)**
    5. Tek Fiyat (Kapanış
    Seansı) 17:30 – 17:37 17:31 – 17:35 17:35 (+)**
    6. Kapanış Fiyatından/Tek Fiyattan İşlemler Bölümü 17:38 – 17:40
    (+)* : Emir toplama aşamasını takip eden eşleştirme aşaması 30 saniye içinde herhangi bir anda
    başlayacak ve bu süreye kadar emir girişi devam edecektir.
    (+)** : İşlemlerin tamamlanmasına bağlı olarak değişebilecek bir saati ifade eder.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Sayfa 179/200 İlkİlk ... 79129169177178179180181189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •