Sayfa 181/200 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Ne gelen var ne giden hissede bir patron birde benmiyim,ozaman bugün hisseyi patron tavan yaptırdı.Patronun şirketten 98 milyon civarında bir alacağı vardı.MECBUREN ALACAKDAN VAZGEÇİP bedelliye katılarak hesap sıfırlanacak.Şirkette borcundan kurtulmuş olacak böylece.hissede ky nin alabileceği fiyatlardan işlem görme fırsatı doğar.
    Son düzenleme : kubilayn; 02-02-2021 saat: 21:12.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Bilanço geldi. gecen yıl esas faaliyet 200bin zarardan 22 milyon kara geçmiş, maşallah. Resmen % 3600 bedelliye hazırlık yapılmış. persembede bedelli basvurusu gelir. artık 400lerde nefes alır gibi duruyor.

3. Yönetim Kurulumuz 04.02.2021 tarihinde yaptığı toplantıda;

Şirketimizin 250.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 6.750.000 TL olan çıkarılmış Sermayesinin %3.603,70 oranında (bedelli) 243.250.000 TL artırılarak 250.000.000 TL'sına çıkarılmasına ilişkin sermaye artırımı kararımıza istinaden Yönetim Kurulumuz tarafından hazırlanmış olan ekteki "Sermaye Artırımından Elde Edilecek Fonun Kullanım Yerlerine İlişkin Rapor" un kabul edilmesine, oy birliği ile karar verilmiştir.

4. Bedelli başvuru kap geldi. Hayırlı olsun.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/907524

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

5.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Bedelli başvuru kap geldi. Hayırlı olsun.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/907524

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Geldide birde ne dedigini anlasaydik.88 sayfalik izahnamenin 16 sayfasini okudum.sadece 110milyon wowo sermaye artiriminda kullanacam diyo zincir yapi sirketinde kullanacam diyo.vesaireee.... iyimi kotumu pek anlayamadim.Bilgisi olan arkadaslar aydinlatirsa sevinirim.saygilar

https://www.borsagundem.com/haber/ye...r-adim/1547234

Sermaye artırımı başvurusu sonrası değerlendirmelerde bulunan Engin Yeşil, enerji ve yeni teknolojiler başta olmak üzere birçok alanda ülke ekonomisine katkı sağlamak için girişimlere devam ettiklerini belirtti. Yeşil, Enerjiye ihtiyaç devamlı artıyor, pil teknolojisinin gelişmesi ile elektrikli araçlar ve otomasyon robotları daha ekonomik ve uzun süre kullanılabilir hale gelecek. Emisyon yasalarında bu değişimi destekleyecek. Dolayısı ile elektrik ihtiyacı için gerekli yeşil enerji ve pil teknolojisi için gerekli maden yatırımlarının gelecek için en iyi yatırımlar arasında olacağını düşünüyorum, dedi. Grubumun içerisinde bu sektörlerde innovasyon ve makina üretimi yapan şirketlerin gücünden ve know howlarından faydalanabilecek yatırımlar yapmayı planladıklarını söyleyen Engin Yeşil, Amacımız hem yatırımcılarımızı hem ülkemizi kazandırmak, dedi.

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmet271 Yazıyı Oku
    Geldide birde ne dedigini anlasaydik.88 sayfalik izahnamenin 16 sayfasini okudum.sadece 110milyon wowo sermaye artiriminda kullanacam diyo zincir yapi sirketinde kullanacam diyo.vesaireee.... iyimi kotumu pek anlayamadim.Bilgisi olan arkadaslar aydinlatirsa sevinirim.saygilar
    Mevcut şirketlerini mali yapısını güçlendirip büyütüyor ,borçlarını azaltıyor ve yeni şirketler satın alacağını söylüyor.YEŞİL ENERJİYE YATIRIM YAPACAK.Büyüyen şirketin karları artar dolayısıyla hisse fiyatı yükselir.YTD

8.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Mevcut şirketlerini mali yapısını güçlendirip büyütüyor ,borçlarını azaltıyor ve yeni şirketler satın alacağını söylüyor.Büyüyen şirketin karları artar dolayısıyla hisse fiyatı yükselir.YTD
    Tskler kardesim.Peki bu izahnamede wowoya 110milyon aktarirken yakin zamanda halka arzini yapacagiz deseydi nasil olurdu yada diyebilirmiydi,yoksa sermayesini guclendirdikten sonrami yapilir

Sayfa 181/200 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •