Sayfa 4/200 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 25 - 32 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

Geçmiş olsun,Ramazan kardeş.Öbür köydeki yazını görmüştüm.Sana katılıyorum.Hakkımızda hayırlısı,bereketlisi olsun inşallah...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Buradaki cezam az önce bitti.Mapushane gibiydi 7 gündür.1.63 ten 3639 lot aldım dün.Tüm param buydu.Hepsini buna bastım.Komşu köyde de yazmıştım ama burada gecenin bu yarısında yazabiliyorum.

Hedefim çift haneler bu hissede.Defter değeri bile 6.44.......!!!!!

Gözaltı pazarından çıkacak ilk hisse YEŞİL olacak bana göre......!!!!!!

Kapanışta tavanda 122271 lot kaldı.Yarın da tavanımız kesin bana göre.....!!!!!!

Yarınki tavanımız 2.34 şimdiden hayırlı olsun diyorum.....!!!!!
    Hedef 2011 tepesi 2.55 civarı şuan oda yüklü tavanla geçilirse 4 civarı olur çift hane olması için daha çok var işler iyi giderse olabilir... tavanda pazartesi sabah 25 bin civarı vardı ama akşam 160 bin oldu 100 bin lotda işlem vardı.. bugün ise sabah 100 bin üstü tavanda açtı 58 bin işlem oldu perşembe tavan serisi devam ederse 4 lere varır bence

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirketin sahipleri katakulliler dusunmuyorsa,sağlam adımlarla hedefine gider ve orada kalır.Esems de basima gelmişti,hisse çok beklentiliydi.4 civarı idi.biz 10 tl olcak derken,patron çok firlamaliklar yaptı,hisse şu an 0,26 kurusta.Hisse sahibine göre kişner.İnşallah bu patron dürüsttür.

Cimentas hissesi 10. 15 gün önce sermayesi kadar kar açıkladı.hisse yol aldı bir miktar.Sonra da konsolide bilançoda o kar 4 milyona indi.70 kusurlarden.pek anlamam,ama bana dalavere gibi geldi.

ne varki bu kağıtta tavan gidiyor

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    ne varki bu kağıtta tavan gidiyor
    Oooo lokasyon hoşgeldin,Valla ikinci esem vakasını yaşamazsak,hazine var ...diyeyim.Bakalım beni tanidinmi.burda nickim değişti...baş esemzede...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Oooo lokasyon hoşgeldin,Valla ikinci esem vakasını yaşamazsak,hazine var ...diyeyim.Bakalım beni tanidinmi.burda nickim değişti...baş esemzede...

ilginç olan sabah hacım yapıyor sonra tavana alısı yazıp bırakıyor fazla ıslem yapmadan gıdıyor bu pazardan esemden zamanında azda olsa kazanmıstım ama genyh cok zarar etmıstım yesıl hareketı degısık gıbı bılemedım bısasda gıdıyor ansa bazıları gıdıyor etılr dıye kagıt 1 lira etmez 10 lıra olmus esem 27 kurus bu pazar rısklıdır kardes bol şans inş gönlünüzce olsun

Sayın kardeşim bu hisse sermayesinin 6 katı kar açıkladı...O yüzden yükseliyor...Ha bu kar kalıcı mıdır,geçici midir,bilgim yok.Bilenler var sa eğer ,bilgilendirirlerse çok iyi olur...

Sayfa 4/200 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •