Sayfa 47/200 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 369 - 376 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by sinan86 Yazıyı Oku
    Sanırım henüz geri alım başlamadı. Takasları görmek lazım paylaşabilecek olan varmı ?

Halka arz haberi bugün düştü. Deniz Yatırım ile görüşülüyormuş onu belirtiyor. KAP'ta var. Valla ben 2 hafta önce aramıştım ulaşmıştım sıkıntı olacağını düşünmüyorum o konuda.
    Sinan kardeşim halka arz haberi bu gün düştü diyorsunuz nerede bu haber sizin verdiğiniz haber 5 ocak 2018 haberi
    siz iki hafta önce hangi telefondan ulaşabildiniz ben de bir sefer ulaştım ondan sonra yok hatta bağımsız denetim şirketini arayıp şirkete ulaşamadığımı söyledim onları uyarın dedim telefonumu alıp size döneceğiz dediler henüz dönende olmadı ne boktan iş bu ya

2.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Bunlar süzme or.... çocuğu geri alım yapacağız diyorlar neden hissemiz düştü diye ulan alsanza ********ler mal kalktırmak için haber göndermişler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen katılıyorum kardeşim geri alım programı da muğlak tarih aralığı yok
    şimdi biz böyle yazıyoruz yarın bunlar tavan yaptırır bu seferde biz sanki kötü algı oluşturan insanlar gibi oluruz ne lanet işler ya dün övdüğümüz kağıdı bu gün yeriyoruz bu dengesiz insanlar yüzünden yazıklar olsun

.............

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sinan kardeşim halka arz haberi bu gün düştü diyorsunuz nerede bu haber sizin verdiğiniz haber 5 ocak 2018 haberi
    siz iki hafta önce hangi telefondan ulaşabildiniz ben de bir sefer ulaştım ondan sonra yok hatta bağımsız denetim şirketini arayıp şirkete ulaşamadığımı söyledim onları uyarın dedim telefonumu alıp size döneceğiz dediler henüz dönende olmadı ne boktan iş bu ya
    Dostum malın sahibiymişim gibi konuşuyorsun bana. Orda ne yazıyor iyi bak " Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi" yazıyor. Yazdığım haber güncel kap.org.tr de var. Linkinide aşağıya koyuyorum.

Daha önce aradığım numara bu 0212 483 01 07

Yada *0212 482 04 03 bu olması lazım.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/666105

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    .............

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın @batık

bir konu kafama takılıyor daha doğrusu anlam veremiyorum bu konuda açıklma yapabilirseniz memnun olurum
    bu şirketin sermayesi 6,750,000 dolaşımdaki yani halka açık kısmı %31,94 yani 2,156,186 lot

takaslara baktığımızda info iş ve gedik yatırımda sadece 5.milyon lottan fazla senet var bu nasıl olur ,nasıl bir iştir burada bir anormallik mi var izah edebilirseniz tekrar teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın @batık

bir konu kafama takılıyor daha doğrusu anlam veremiyorum bu konuda açıklma yapabilirseniz memnun olurum
    bu şirketin sermayesi 6,750,000 dolaşımdaki yani halka açık kısmı %31,94 yani 2,156,186 lot

takaslara baktığımızda info iş ve gedik yatırımda sadece 5.milyon lottan fazla senet var bu nasıl olur ,nasıl bir iştir burada bir anormallik mi var izah edebilirseniz tekrar teşekkür ederim.
    Tahtanın asıl sahipleri iş ve gedik mal toplamış. Tek yorumlayabildiğim bu en azından iyi birşey bunların mal toplaması

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın @batık

mERHABA KARDEŞİM.BENDE 3 GÜN ÖNCE BAŞKA BİR HİSSEYİ İNCELERKEN AYNI durumu farkettim...Tahminim bu toplam lot sayısı,sermayenin tamamı oluyor...YANİ 6.750.000 SERMAYE YE karşılık.6750 bin hisse dağıtılmış..ama bunların %31.94 ü yani 2.200bin adedi işlelm görebiliyor herhalde.ben de duruma hakim değilim ama mantığım böyle diyor..diğer hisselerde de topladığımda aynı durumla karşılaştım çünkü...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by sinan86 Yazıyı Oku
    Dostum malın sahibiymişim gibi konuşuyorsun bana. Orda ne yazıyor iyi bak " Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi" yazıyor. Yazdığım haber güncel kap.org.tr de var. Linkinide aşağıya koyuyorum.

Daha önce aradığım numara bu 0212 483 01 07

Yada *0212 482 04 03 bu olması lazım.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/666105

Sinan kardeşim özür dilerim tarihe tekrar bakınca anladım ancak inanır mısın deli olacağım yahu bende KAP girip bakıyorum şirketin bu günkü haberlerine bakıyorum ben göremiyorum galiba kaybetmenin verdiği sinirle geçici körlük yaşıyorum o verdiğiniz telefonları defalarca arıyorum ulaşamıyorum ben bir keresinde 0212 482 05 00 nolu telefondan ulaşabilmiştim bu gün oradan da ulaşamadım ,sizi üzdüysem tekrar özür dilerim telaş panik karışımı bilgi soruyorum samimiyetinize sığınarak

Sayfa 47/200 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •