Sayfa 5/200 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 33 - 40 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sayın kardeşim bu hisse sermayesinin 6 katı kar açıkladı...O yüzden yükseliyor...Ha bu kar kalıcı mıdır,geçici midir,bilgim yok.Bilenler var sa eğer ,bilgilendirirlerse çok iyi olur...
    Bilançoyu inceleyin.Holdingin bu inanılmaz kârı, iştiraki olduğu Wowwo E-Ticaret Telekomünikasyon ve Teknoloji A.Ş. ve Zincir Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.'den geliyor.

Wowwo E-Ticaret Telekomünikasyon ve Teknoloji A.Ş.'nin şirket değeri 70.399.508.-TL, Zincir Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.'nin şirket değeri 26.532.165.-TL.

Yeşil Yatırım Holding bu iki şirkete %50 oranında ortak.

Holdingin toplam DURAN VARLIKLARI 51,521,173.-TL oldu ve bu bilançoda aktiflerde yer aldı.

Holdingin bunların dışında faaliyeti yok.

2. Arkadaşlar bu kar diğer iştirak şirketlerimizin değerlemesinden kaynaklı olabilir.Ama öyle bile olsa çok iyi.Kar kardır.Bu hisse bana göre 1 ay içinde her yere gidebilir.Ama 2.00 tl aşağısına bir daha gelmez bana göre.Zamanla çift hanelere gideceğine inanıyorum.2 yıl içinde olabilir diyorum.

3. Eto kardeş de aynı anda yazmış benim gibi.Sağol kardeşim......Aynı anda yazmışız....!!!!

4. Aslında tavandan çok işlemler oluyor.Ben ilerleyen gülerde 5 bin-10 bin lotlu günlük işlemlerle tavanlar bekliyorum.

Bilançoyu inceleyin.Holdingin tek kuruş faaliyet kârı bulunmamakta.

Şirketlerin bilançolarında en önemli şey faaliyet kârıdır. Şirket, her zaman finansal duran varlık edinebilir ve bunları iade edebilir.

Eğer önümüzdeki süreçte aşağıdaki gibi bir KAP açıklaması görürseniz, bilin ki bu bir oyundur ve bittiğiniz andır

"Şirketimizin stratejik planları ve hedeflerine katkı sağlayamayacağının değerlendirilmesi sonucunda, 100.000,-TL sermayesinin %50'sine 50.000,-TL bedelle iştirak edilmiş olan Wowwo E-Ticaret Telekomünikasyon ve Teknoloji A.Ş.'nde, sahip olunan payların tamamının aynı bedelle (50.000,-TL ) Wowwo E-Ticaret Telekomünikasyon ve Teknoloji A.Ş.'e geri iade edilmesine karar verilmiştir. "

Holdingin sahibi Kamil Engin Yeşil'in geçmişte yaptıklarımı bildiğimden, hisseye mesafeli duruyor ve hissedarlara bol kazanç diliyorum.Umarım korkulan olmaz ve hisse yıllar sonra hissedarlarına kazandırır.

Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    Bilançoyu inceleyin.Holdingin tek kuruş faaliyet kârı bulunmamakta.

Şirketlerin bilançolarında en önemli şey faaliyet kârıdır. Şirket, her zaman finansal duran varlık edinebilir ve bunları iade edebilir.

Eğer önümüzdeki süreçte aşağıdaki gibi bir KAP açıklaması görürseniz, bilin ki bu bir oyundur ve bittiğiniz andır

"Şirketimizin stratejik planları ve hedeflerine katkı sağlayamayacağının değerlendirilmesi sonucunda, 100.000,-TL sermayesinin %50'sine 50.000,-TL bedelle iştirak edilmiş olan Wowwo E-Ticaret Telekomünikasyon ve Teknoloji A.Ş.'nde, sahip olunan payların tamamının aynı bedelle (50.000,-TL ) Wowwo E-Ticaret Telekomünikasyon ve Teknoloji A.Ş.'e geri iade edilmesine karar verilmiştir. "

Holdingin sahibi Kamil Engin Yeşil'in geçmişte yaptıklarımı bildiğimden, hisseye mesafeli duruyor ve hissedarlara bol kazanç diliyorum.Umarım korkulan olmaz ve hisse yıllar sonra hissedarlarına kazandırır.
    50 bin lira ile ortak ol,dünya kadar kar yapan şirkete....vaybe...her hissede bir bit yeniği var...Borsa resmen üç kağıtçı patronların elinde oyuncak olmuş.En azından son 5yılda yaşadıklarım onu gösteriyor...memsa,esems.eplast,mzhld,ranlo,dmish. egyo....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Arkadaşlar piyasa değeri çok düşük 13milyon fiyat kazanç 0.30 defter değeri 6.44 bence borsada göz altı bile olsa bu fiyata şirket yok... 3 aylık bilançolarıda kârla gelirse defter değerine ulaşır gözaltındanda çıkar

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Günaydın arkadaşlar.Herkese bol kazançlar....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 5/200 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •