Sayfa 51/200 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 401 - 408 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. agalar lütfen bir şey yazmayalım.BAKIN İNANIN AŞAĞI VERİRLER.ALAN ALSI SATAN SATSIN .10 GÜN YAZMAYIN. NORMAL SEYRİNE BİNER.

2.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sinan kardeş size kardeş diye hitap ettiğim için kızmıyorsunuzdur inşallah yazılarıma ilgi gösterip cevaplar yazdığınızdan yakınlık hissettim o yüzden kardeş diye hitap ettim,
    bizi wowwo kurtarmaz bizim ana şirketimiz hissesini aldığımız şirket yeşil yatırım holding ,bütün mesele bu şirket düzgün bir şirketmi eğer düzgün dürüst bir şirketse zararda etse korkmam
    ama yıllar önce bilirimsiniz bilmem UNTAR diye (ÜNAL TARIM ) bir şirketten hisse almıştım 40 kuruşlara kadar düşünce hele bir arıyayım dedim iyiki de aramışım birisi çıktı orası Ünal tarım mı diye sorunca yok abi burası çay ocağı onlar buranın telefonunu vermişler onlara gelen telefonlara bakmaktan doğru dürüst çayda satamıyorum kardeşim yani öyle bir şirket ara sıra uğruyorlar herkes onları arıyor ne iş bende anlamadım, telefonlara bazen kendileri burada olunca bakın diyorum boş ver yoklar de kapat falan diyorlar neyse ben 40 kuruştan sattım hiç olmasa üç beş kuruşumu kurtardım ama bir kaç ay sonrada şirket battı borsada şu anda yok

ben bundan endişe ediyorum telefonlar açılıyor şuysa şuna buysa buna basın diyorlar basıyorsun biraz sonra dıt dıt dıt
    yada telefonunuz bağlanamadı tekrar arayın diyen bir telesekreter sinir oluyor insan yoksa şirket zarar etmiş kar etmiş elbette olur bunlar
    ancak wowwo yo da bakıyorsunuz havalar 1500 tezat bir durum insan oraya aklı başında konusuna hakim bir yatırımcı ilişkileri elamanı koymaz mı
    Bunlar zaten borsada vurgunu vurdular benin gibi Enayiler sayesinde para kazanıyorlar 0,70 TL Luk hisseyi 25 lerden 26 lardan almaya korkmuyorum akılsızlıktan başka bir şey değil dün zarar ettim bugün girdim çıktım ama hisse güven vermiyor

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

3. 24.01.2017 tarihinde hisse 0.80 TL’den kapatmış

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Pardon 0.81

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Bu kağıt madem bu kadar karlı peki temettü verecek mi kar payı ile ilgili bir açıklaması var mı ne yapacak bu kadar karı gözüne mi sokacak ,en azından açıklaması lazım, şunu yapacağım yada şu kadar temettü vereceğim diye birde genel kurul ne zaman bilen arkadaşlar cevaplarsa iyilik yapmış olur ,en önemlisi de arkadaşlar bu şirketin telefonlarına ulaşmak mümkün olamıyor bu nasıl bir iş ,ben bağımsız denetleme kurumlarını aradım şirketi uyarın insanlar kafasına takılan soruları soracak bir muhatap bile bulamıyorlar diye ben arar size dönerim dediler gene fos yarın bir daha arayacağım gerekirse SPK yı arayacağım sen onca milletin parasını al muhatap yok hayret bir şey tam bir karambol övünmeye gelince tutmayın iş hesap vermeye gelince okus pokus ortalarda yokuz yazıklar olsun,

arkadaşlar hele yarın şirketi birde sizler arayın lütfen yoksa ben mi arama özürlüyüm anlıyayım lütfen
    Dün aradığım denetim yetkilisini bu gün gene aradım ben onları aradım sizi arayacaklar dedi beklerken cep telefonum çaldı arayan şirketten Beyza hanım la görüştüm şirket hakkındaki kafama takılan soruları sordum özel olmamak kaydıyla sağ olsun bilgiler verdi , kendisine çok teşekkür ettim bir iki gündür rahatsızmış o yüzden telefona bakılamamış ,geçmiş olsun dileklerimi ilettim

En önemlisi kafamdaki endişeleri giderebildim yeşil yatırımın sahibi yeşil kunduranın sahibi Kamil Engin YEŞİL Mustafa Yeşil in oğluymuş endişem kayboldu ,İstanbul'a ilk geldiğim yıllardı Türkiye'de toplu iğnenin zor üretilebildiği günlerde Mustafa Yeşil in yeşil kundura ayakkabı fabrikası vardı ve 7/24 çalışıyordu oralar o zaman boşluk arazilerle doluydu o koca alanda sadece Yeşil kundura vardı nereden biliyorsanız derseniz oraya 50/100 metre yakın bir mesafede İstanbul dan geceleri kaçak olarak getirip hafriyat döküyorduk, bir tek o fabrikanın ışıkları vardı o koca semtte ,bu durumu size anlatır sanırım yani Mustafa Yeşil o zaman fabrika sahibiydi kimsede para yokken fabrikatörler parmakla gösterildiği günlerdi , iyi yazdık ,kötü yazdık ama şuna inanın ne yazdımsa yazdıklarımda samimi oldum ,bu gün öğrendiklerim bunlar hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum ayrıca bağımsız denetimdeki ilgili arkadaşa ve şirket yetkilisi Beyza hanıma çok çok teşekkür ederim beni arayıp bilgilendirdikleri ve ilgileri için oh be rahatladım vallaaa şimdilik durum budur.

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Dün aradığım denetim yetkilisini bu gün gene aradım ben onları aradım sizi arayacaklar dedi beklerken cep telefonum çaldı arayan şirketten Beyza hanım la görüştüm şirket hakkındaki kafama takılan soruları aldım özel olmamak kaydıyla sağ olsun bilgiler verdi , kendisine çok teşekkür ettim bir iki gündür rahatsızmış o yüzden telefona bakılamamış ,geçmiş olsun dileklerimi ilettim

En önemlisi kafamdaki endişeleri giderebildim yeşil yatırımın sahibi yeşil kunduranın sahibi Kamil Engin YEŞİL Mustafa Yeşil in oğluymuş endişem kayboldu ,İstanbul'a ilk geldiğim yıllardı Türkiye'de tolu iğnenin zor üretilebildiği günlerde Mustafa Yeşil in yeşil kundura ayakkabı fabrikası vardı ve 7/24 çalışıyordu oralar o zaman boşlu arazilerle doluydu o koca alanda sadece Yeşil kundura vardı nereden biliyorsanız derseniz oraya 50/100 metre yakın bir mesafede İstanbul dan getirip hafriyat döküyorduk ,bu durumu size anlatır sanırım yani Mustafa Yeşil o zaman fabrika sahibiydi kimsede para yokken fabrikatörler parmakla gösterildiği günlerdi , iyi yazdık ,kötü yazdık ama şuna inanın ne yazdımsa yazdıklarımda samimi oldum ,bu gün öğrendiklerim bunlar hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum ayrıca bağımsız denetimdeki ilgili arkadaşa ve şirket yetkilisi Beyza hanıma çok çok teşekkür ederim beni arayıp bilgilendirdikleri ve ilgileri için oh be rahatladım vallaaa şimdilik durum budur
    üstad siz muhabet etmişsiniz bende aradım öğleden önce 2-3 kere ulaşamadım kimseye.

keşke şu soruları sorsaydınız. Geri alım ne zaman başlayacak? Bu kadar düşmesinin sebebini neye bağlıyorlar? Tahtanın arkasında duracaklar mı ?

7. Sinan kardeşim sananda ayrıca teşekkür etmek isterim çünkü panik anlarımda buradan bana cevaplar yazarak beni bir nebze olsun sakinleştirdiğin için ,ömrün uzun paran bol olsun inşallahhhhhhhhh

8.  Alıntı Originally Posted by sinan86 Yazıyı Oku
    üstad siz muhabet etmişsiniz bende aradım öğleden önce 2-3 kere ulaşamadım kimseye.

keşke şu soruları sorsaydınız. Geri alım ne zaman başlayacak? Bu kadar düşmesinin sebebini neye bağlıyorlar? Tahtanın arkasında duracaklar mı ?
    Sinan kardeşim size seve seve cevap yazabilirim
    sorularımı sordum valla geri alım aklıma gelmedi bir kaç gün geçsin sorarım tahtadaki düşüşü sordum ,kendileriyle yani şirketle ilgili bir anormalliğin olmadığını ,borsanın kendi mecrasından kaynaklandığını söyledi , tahtanın arkasında duracaklar mı diye soruda sormadım sadece dün anlattığım ÜNAL tarım geçmişimi anlattım böyle bir durum bura dada olabilir mi dedim işte o zaman Mustafa Yeşil den bahsetti bu benim için olumlu algı yarattı diyebilirim ,çünkü öyle bir babanın oğlundan yamuk bekleyemem ancak bu dünya hali nelere şahit oluyoruz , ilerleyen günlerde ben araştırmayı seven ve inatla takip eden bir kişiliğe sahibim yeni bilgiler edindikçe olumlu yada olumsuz burada paylaşırım çünkü burada yazan insanlar faydalansın istiyorum onlarda benim gibi küçük yatırımcı neticede , telefonu ben aramadım onlar beni aradı bir kaç gün sonra tekrar görüşüp KAP bu telefonlarını göndermelerini söyleyeceğim

Sayfa 51/200 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •