Sayfa 52/200 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 409 - 416 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. nasıl bir kıyım ,bir oyun bu

2.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın @Batakçı zahmet edip gecenin bu saatinde bu kadar emek vererek yazdığınız samimi cevaplar son derce hoşuma gitti çok aydınlatıcı oldu çok ,çok sağ olun elleriniz dert görmesin

uzun zamandır şirketi ve gurubu takip ettiğinizi yazmışsınız benim için önemli olan şu soru bunu da cevaplarsanız gerçekten büyük iyilik edersiniz şirketin sahipleri güvenilir insanlarımdır
    Rica ederim, işinizi gördüyse ne mutlu bana.

Şirket sahipleri için, olumlu ya da olumsuz bir değerlendirmede bulunamayacağım. Sadece daha önce yaşananlardan bahsedeyim, takdir sizin.

Ygyo: Şirket hiçbir zaman düzenli ve iyi seviyede kâr edemedi. İçinden çıkılmaz bir borç sarmalında olmaması en azından iyi bir şey şu konjonktürde. Geçen sene şöyle bir olay yaşandı: http://www.yurtgazetesi.com.tr/gunde...en-h59683.html Bu tarihlerde Engin Yeşil, fiyat 65 kuruşlardayken Galip Öztürk'e 50 milyon lotu 50 kuruştan borsa dışında sattı. Bu olayla ilgisi var mıdır bilmiyorum. İskontolu şekilde bu hisseleri alan Galip Öztürk ise hemen satmaya başladı. Bir süre sonra da Engin Yeşil şirketin yönetim kurulundan istifa etti. Özetlemek gerekirse, Ygyo yatırımcısının gidişattan memnun olduklarını pek sanmıyorum.

Yyapı: Ygyo'ya nazaran finansal durumu daha iyi, ara sıra fena kâr etmiyor ama temettü verdiğini hiç görmedim. Yıllardır yükselen bir trende giremedi. Geçenlerde Engin Yeşil bir miktar hisse sattı, ancak hâlâ %75 hisseyi elinde tutuyor. Ygyo'da bu oran %28.

İki hissenin de kârlılık olarak iyi olduğunu söyleyemeyiz. Patronun da gün yüzü göstermemesi bununla ilgili olabilir. Wowwo'da işler tam olarak nasıl gidiyor bilmiyoruz ama, eğer umulduğu gibi değilse, kader belli gibi. Ancak bu şirket, diğerlerinin aksine istikrarlı kâr ederse, diğerlerinden ayrışma ihtimali de az değil.

3. Evet bu konuda takıbınız iyi ygyo taşıdım metro %20 karla iki gün içinde elinden cıkarttı ygyo yu
    Kim kazanmazsa bu dünyada bir ekmek parası, Dostunun yüzkarası, düşmanının maskarası.
    YATIRIM TAVSİYESİ DĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Rica ederim, işinizi gördüyse ne mutlu bana.

Şirket sahipleri için, olumlu ya da olumsuz bir değerlendirmede bulunamayacağım. Sadece daha önce yaşananlardan bahsedeyim, takdir sizin.

Ygyo: Şirket hiçbir zaman düzenli ve iyi seviyede kâr edemedi. İçinden çıkılmaz bir borç sarmalında olmaması en azından iyi bir şey şu konjonktürde. Geçen sene şöyle bir olay yaşandı: http://www.yurtgazetesi.com.tr/gunde...en-h59683.html Bu tarihlerde Engin Yeşil, fiyat 65 kuruşlardayken Galip Öztürk'e 50 milyon lotu 50 kuruştan borsa dışında sattı. Bu olayla ilgisi var mıdır bilmiyorum. İskontolu şekilde bu hisseleri alan Galip Öztürk ise hemen satmaya başladı. Bir süre sonra da Engin Yeşil şirketin yönetim kurulundan istifa etti. Özetlemek gerekirse, Ygyo yatırımcısının gidişattan memnun olduklarını pek sanmıyorum.

Yyapı: Ygyo'ya nazaran finansal durumu daha iyi, ara sıra fena kâr etmiyor ama temettü verdiğini hiç görmedim. Yıllardır yükselen bir trende giremedi. Geçenlerde Engin Yeşil bir miktar hisse sattı, ancak hâlâ %75 hisseyi elinde tutuyor. Ygyo'da bu oran %28.

İki hissenin de kârlılık olarak iyi olduğunu söyleyemeyiz. Patronun da gün yüzü göstermemesi bununla ilgili olabilir. Wowwo'da işler tam olarak nasıl gidiyor bilmiyoruz ama, eğer umulduğu gibi değilse, kader belli gibi. Ancak bu şirket, diğerlerinin aksine istikrarlı kâr ederse, diğerlerinden ayrışma ihtimali de az değil.

Dün dert yanıp duruyordum buralarda bu gün şirketten aradılar epeyce konuştum kafamdaki soruların büyük bir kısmını aydınlatabildim ,sonuç olarak kendi açımdan kendi adıma rahatladım ,gerisi borsanın bileceği iştir hisse bu iner de çıkarda bu topikte bir arkadaş bir iki gün önce yazmıştı kısmetse gelir Hint'ten Yemenden kısmet değilse gelir geçer önünden .size tekrar teşekkür ederim ,dün canım çok sıkkındı yazılarınız işe yaradı .

36>>21>>22 bu kağıdın sahipleri ygyo yyapı değilmi sonucta onların durumu ortada yeşil yatırım tek fiyatlı pazarda olmasından dolayı aşırı prımlenmiş ariyetten krtek raysg bu kağıtlarda tek fiyatta iyi gidip sonrasında sürekli müzayede düşmeye başlamışlardı sizler burdaki durumu abartırıyorsunuz hiç açıpda baktınızmı yeşilin grafiğine her tarafı boşluk 1 kaç biner lotlarla çıkarılmış ortalamaları sizce kaçtır? sürekli işlem görmeye başladığı zamandan beri iyi hacimler yapmaya başlamış düşmesi normal nereye kadar düşer kestirmek zor.

6. Dedim lokasyon geldiyse devre keser yukarı 😁

7. 675 bin lot geri alabilirim diyor inş ters yapmaz

yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : desenat; 08-03-2018 saat: 16:42.

675.000 tl lot değil lot olsa tavan tavan gider

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 52/200 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •