Sayfa 6/200 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 41 - 48 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Yahu 3 gündür sustunuz,şimdi aynı anda konuştunuz.Milletle alay mı ediyorsunuz?Kime hizmet ediyorsunuz?Sizin yazılarınızdan etkilenip bir miktar satış yazdım tabana ,2.33 ten gitti.İyi mi ettim,kötü mü zaman belli edecek.

2. 3639 lotumdan 1139 lotunu kaybettim.2500 lotum kaldı.

Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Yahu 3 gündür sustunuz,şimdi aynı anda konuştunuz.Milletle alay mı ediyorsunuz?Kime hizmet ediyorsunuz?Sizin yazılarınızdan etkilenip bir miktar satış yazdım tabana ,2.33 ten gitti.İyi mi ettim,kötü mü zaman belli edecek.
    Burda kimse satın demedi,hatta yolu var diye yazan sen değilmiydin...Temkinli olun demek satın mı demek...Ben bu fiyattan aldım.Ha gelir 4 e,5e ben o zaman tedirgin olabilirim....Hem eğer sattıysan,pişmanım diyorsan hemen tekrar alış gir...büyük ihtimal alırsın.ben almışım şu an için....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Eşleşme 2.10 idi az önce.Şu an tekrar 2.33 te.12 bin işlem olacak silen olmazsa,21 bin de bekleyen olacak 2.33 ten.

Dayan yeşilim dayaaaannnn......2500 lotumla seninleyiz......!!!!!

desanat kardeş,durum nedir acaba?Kademeler nasıl...

Bence şu an bir korku durumu olması gayet güzel diye düşünüyorum.Korkan ky satar...Gerçi bı hissede ky var mı onu da bilmiyorum ya...Neyse ondan sonra da tahta yapıcımız yürü ya kulum diyebilir....Kesinlikle tavsiye değildir.Her koyun kendi bacağından asılır...

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Burda kimse satın demedi,hatta yolu var diye yazan sen değilmiydin...Temkinli olun demek satın mı demek...Ben bu fiyattan aldım.Ha gelir 4 e,5e ben o zaman tedirgin olabilirim....Hem eğer sattıysan,pişmanım diyorsan hemen tekrar alış gir...büyük ihtimal alırsın.ben almışım şu an için....
    Batık kardeşim kusuruma bakmayın.Acil ödemem vardı.Tavuklara yem borcum var 3.000 tl .15 martta ödeyeceğim.Aslında yarın tavandan 2.79 dan satarım diyordum ama tavanda alıcı az olunca satış yazdım.Ama diğer lotlarımı satmam.Çünkü inler çıklar elbette olacak.Artık 2500 lot için zaman sorunum yok.Bu yüzden bu fiyatlara asla satmam.

8. Şu an için 2.34 te 17 bin lot eşleşecek silen olmazsa.Ama 19 bin lot da 2.34 te satıcı olacak.Silen olmazsa.

Sayfa 6/200 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •