Sayfa 95/200 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 753 - 760 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. 10 kişiyi geçmiyoruz günlük seyreden
    demek ki yok hükmündeyiz

2. agalar size bir iyi bir kötü haberim var. yaptığım araştırmalarda yeşil gyo nun 2-3 çeki yazılmış. birde bugün iş yatırım bayağı mal satmış acaba patron çekleri ödemek için mi için hisse mi satıyor.?? yarın açıklaması gelir eğer sattıysa.. bu kötü iyi haber ise hisse hale 14-13 lerden işlem görüyor.. herkes bankacisina sorabilir? kesinlikle kötü yaygara cikartmiyorum. ama bilincli olmak lzm. bu hisseden cok umutluydum ama malasef suan iyi görünmüyor..-

3. eğer doğruysa hisselerini satmaya başladıysa şimdiye kadar kap bildirimi yapması gerekmez miydi?

4.  Alıntı Originally Posted by spekdusmani Yazıyı Oku
    agalar size bir iyi bir kötü haberim var. yaptığım araştırmalarda yeşil gyo nun 2-3 çeki yazılmış. birde bugün iş yatırım bayağı mal satmış acaba patron çekleri ödemek için mi için hisse mi satıyor.?? yarın açıklaması gelir eğer sattıysa.. bu kötü iyi haber ise hisse hale 14-13 lerden işlem görüyor.. herkes bankacisina sorabilir? kesinlikle kötü yaygara cikartmiyorum. ama bilincli olmak lzm. bu hisseden cok umutluydum ama malasef suan iyi görünmüyor..-
    ygo nun çeki niye yazılsın ki uzun zamandır proje yapmıyor... haa kredilerini ödeyemiyor diyorsan onu incelemek lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by Ali Z. Yazıyı Oku
    eğer doğruysa hisselerini satmaya başladıysa şimdiye kadar kap bildirimi yapması gerekmez miydi?
    48 saat icersinde vermesi lzm...

6.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    ygo nun çeki niye yazılsın ki uzun zamandır proje yapmıyor... haa kredilerini ödeyemiyor diyorsan onu incelemek lazım.
    aga ben de screenshot bile var. git bankacina sor görürsün veyahut cek yazabilen herhangi bir tandigina sor. sorgulasin. görürsün...

7. istanbul tower var..

8.  Alıntı Originally Posted by spekdusmani Yazıyı Oku
    48 saat icersinde vermesi lzm...
    sadece 48 saat önce mi sattı hisselerini? eğer öyleyse, merak ediyorum, bunu bilerek hisseyi neden alır, kim alır?

Sayfa 95/200 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •