Sayfa 169/200 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Sermaye arttırımı kararı için olabilirmi acaba.

Alıntı Originally Posted by Colorado Yazıyı Oku
    Sermaye arttırımı kararı için olabilirmi acaba.
    sermaye tavanıda onaylandı bu gün. haydi hayırlısı.

Benim bu tür hisselerde hareket tarzım şu şekilde. Her halükarda şu ana kadar çok güzel kar ettim. Allah bereket versin.
    Biraz erken verdiğimi hissetmekle beraber elimdekilerin üçte ikisini 70 e yakın ortalama ile sattım. 19 ortalama maliyet 70 satış gayet güzeldi.
    Bundan sonra elimde kalan üçte birinin bana maliyeti yok zaten. Bu nedenle onları tutabilecegim yere kadar tutarım.
    Şu anda şirket piyasa değeri 600 milyon bile değil.
    Benim şahsi görüşüm 1 milyar ve üzeri piyasa değeri kısa vadede köpüğün köpüğü olur.
    Ancak wowwo çok iyi büyüme gösterirse, zaman içerisinde bu değerler normal de kalabilir.
    Wowwo nun yüzde 50 si şirkete ait.
    Yani şu anda yeşil üzerinden wowwo 1 milyar 200 milyon olarak değerlendirilmiş oluyor.
    Aslında halka arzı gündeme gelse idi, daha net gerçekçi bir rakam önümüze gelirdi.

4. Yeni Haberler gelene kadar buralarda oyalanacağız sanırım. İnşallah herkesin beklentisi gerçekleşir .YTD

5. Haberler gelmeden fiyatlanır diye tahmin ediyorum. Soğutma çalışması var gibi. Ama fazla sürmez, 28 aralık 2020 olağanüstü genel kurul var. Boşuna yapmıyorlardır. Konu ne ise, acil olmasa mart yada nisan 2021 de olağan genel kurulda görüşülürdü bence (Wowwo halka arz için en iyi zaman. Halka arzlarda talep rekoru var. Böyle konjektürü kaçıracak kadar sa.ak değillerdir herhalde. Ayrıca kayıtlı sermaye tavanı boşuna arttıtılmamıştır)
     Alıntı Originally Posted by Colorado Yazıyı Oku
    Yeni Haberler gelene kadar buralarda oyalanacağız sanırım. İnşallah herkesin beklentisi gerçekleşir .YTD

6. Fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Kafamdaki rakama gelirse vereceğim .inşallah benden alanda kazanır. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Haberler gelmeden fiyatlanır diye tahmin ediyorum. Soğutma çalışması var gibi. Ama fazla sürmez, 28 aralık 2020 olağanüstü genel kurul var. Boşuna yapmıyorlardır. Konu ne ise, acil olmasa mart yada nisan 2021 de olağan genel kurulda görüşülürdü bence (Wowwo halka arz için en iyi zaman. Halka arzlarda talep rekoru var. Böyle konjektürü kaçıracak kadar sa.ak değillerdir herhalde. Ayrıca kayıtlı sermaye tavanı boşuna arttıtılmamıştır)
    Konu kayıtlı sermaye tavanının artırılması ve süresinin uzatılması sebebiyle esas sözleşme değişikliğinin onaylanması. Prosedürsel bir genel kurul. Başka bir gündem maddesi yok. Sonrasını bilemeyiz.

8. Bilgilendirme için Teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Konu kayıtlı sermaye tavanının artırılması ve süresinin uzatılması sebebiyle esas sözleşme değişikliğinin onaylanması. Prosedürsel bir genel kurul. Başka bir gündem maddesi yok. Sonrasını bilemeyiz.

Sayfa 169/200 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •