Sayfa 109/200 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 865 - 872 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Dip notlar sayfa 31 de kâr nerden geliyor yazıyor gerçeğe uygun yeniden değerleme
    burda yazmışlar
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

2.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    yesil in wowwo sunun değerlemesini yapan sahtekar şirket
    net aktif değer yöntemi 45 milyon
    indirgenmiş nakit akışları analizi yöntemi 613 milyon

sahtekarlığı görüyormusunuz ileride elde edeceği nakit akışını ve bunun büyümesini önünüze şimdi veriyor bir yarrakkkk olarak alın diyor size bunu yedireceğim
    spk da buna izin veriyor......
    bizim ülke zaten küçük yatırımcıyı devlet eliyle düzme ülkesi olmuş
    şöyle bir değerlendirme var
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

Yarın nümayiş var, 15lere yolculuk başlamalı artık. Ekranın başına geçin, koltuklarınıza yapışın, dengenizi kaybedip düşmeyin sakın; dut gibi toplarlar yoksa. Benimkisi sadece öngörü, teknik meraklısı bir tahta yapıcı var, artık zamanı geldi çünkü. Neden? Çarşamba FED azaltım yapacak 11 yıl aradan sonra ilk defa. Aynı gün Avrupa büyüme verileri açıklanacak, büyümede azalma ve resesyona gidiş olabileceği öngörüsü var orada da. ECB'nin de en geç Eylülde faiz azaltım beklentisi var, piyasaya para verecek yani. Dış piyasa kaynaklı bu durum yaklaık 1 aydır Türkiye'de de fiyatlanıyor zaten. Gösterge tahvil faizleri yaklaşık 800 baz puan aşağı geldi, kurda da keza aynı sürede yön sürekli aşağı, tahvil faizleri geriledi, enflasyon görünümünde kısmen düşüş trendi devam ediyor, hisse senedi piyasası psikolojik sınırın üzerinde hacimli olarak tutunabildi vb. Makro göstergelerin büyük bölümü buna henüz tepki vermedi görünüyor ancak bu da doğal, reel piyasa önce para ve mali piyasalar sonrası bir süreçte olumlu/olumsuz hiyerarşik tepki gösterebiliyor. 2. ve son çeyrekte yavaş da olsa büyüme, istihdam, tüketim harcamaları ve talepte canlanma olacaktır. 4 yıldır ilk defa yurtdışı fonlar yeniden Türk hisse ve tahvil piyasalarını araştırıyor. Daha ne olsun. Tüm işaretler gösteriyor ki rüzgar tersine dönüyor. Hadi hayırlısı bakalım. 1 ay sonra alıntılayıp bu yazıyı bir daha bakarız duruma.
    Son düzenleme : mehmetu; 29-07-2019 saat: 18:06.

4. Ziraat ve vakıfbnk faiz oranlarını düsürdü..ülkemizde ve yurt dısında faiz indirimi sürecine girdi. BU sureç ile beraber konut insaat ve araba alımı satımı artacaktır...yesil grubuna en cok fayda görecek sirketlere sahip...yesil yatirim wowwo ile satislari artiracaktir...ayrica senet ile araba satislari hizlanacaktir...insaat sektöründe de hareketlenme olacaktir...100 trilyon sermayeli wowwo icin halka arz sureci baslayabilir....ya da yesil yatirimda bedelsiz sermaye artırimi gelebilir.....hızlı yükseliş bekliyorum....kısa tepki yükselis16, sonra 34 gidecegini degerlendiriyorum...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by GREEN007 Yazıyı Oku
    Ziraat ve vakıfbnk faiz oranlarını düsürdü..ülkemizde ve yurt dısında faiz indirimi sürecine girdi. BU sureç ile beraber konut insaat ve araba alımı satımı artacaktır...yesil grubuna en cok fayda görecek sirketlere sahip...yesil yatirim wowwo ile satislari artiracaktir...ayrica senet ile araba satislari hizlanacaktir...insaat sektöründe de hareketlenme olacaktir...100 trilyon sermayeli wowwo icin halka arz sureci baslayabilir....ya da yesil yatirimda bedelsiz sermaye artırimi gelebilir.....hızlı yükseliş bekliyorum....kısa tepki yükselis16, sonra 34 gidecegini degerlendiriyorum...ytd

yeşil yatırımın üstat bedelsiz potansiyeli ne kadar.

6. Yok mu takas paylaşabilecek zaten hacimsiz salı yada çarşambaya kadar bişeyler bekliyorum .

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ygyo ve yyapı tavan oluyor. asıl holding baskıda.. 36 liralardan 10 lira olan sensin ve wowwo gibi bir değere sahipsin... kim inanır.. biraz durumlarda düzelme emaresi var desekde şirketler pek iyi niyetli değil.. sürünmeye devam...

8. Ahh kamil ahh

bol kazançlar...

Sayfa 109/200 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •