Sayfa 170/200 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Bilgilendirme için Teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Konu kayıtlı sermaye tavanının artırılması ve süresinin uzatılması sebebiyle esas sözleşme değişikliğinin onaylanması. Prosedürsel bir genel kurul. Başka bir gündem maddesi yok. Sonrasını bilemeyiz.

2. Önümüzdeki hafta hareket başlar diye düşünüyorum. Kesinlikle YTD

Alıntı Originally Posted by Colorado Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta hareket başlar diye düşünüyorum. Kesinlikle YTD
    Valla sabırla bekliyoruz bakalım.
    Her yerde 100 Hedef gösteriliyor ama hiç gitmeyebilir de çok daha yukarılara da gidebilir.

2020/9 Aylık finansal tablo dipnotlarında şu ifade her şeyi özetliyor.

Yeşil Yatırım Holding A.Ş. bünyesinde sermaye artışı yapılarak şirkete fon girişi sağlanması hususu yönetimimiz
    tarafından değerlendirilmektedir. Aynı şekilde gerekli ekonomik konjoktürün oluşması şartına bağlı olarak
    Wowwo’nun hisselerinin halka arzedilerek finansman sağlanması seçeneği de yönetimimiz tarafından göz önünde
    bulundurulmaktadır

Şimdi nasıl bir uygulama olacak? Akıllarında ne var bilemiyoruz?

Burada öncelikle şirkete fon girişinin sağlanması hedeflenmiş.
    Bunun için iki hedef konmuş. Ya bedelli sermaye artırımı ya da wowwo nun halka arzı.
    Kayıtlı sermaye tavanının yükseltilmiş olması öncelikle bedelli sermaye artırımınının gündeme geleceğini gösteriyor.

Wowwo nun halka arzı konusu da nasıl yapılacak, yöntem ne olacak.
    Ortakların hakları kısıtlanıp, wowwo nun sermayesi artırılıp artırılan kısmın arzı yapılabilir. Bu durumda arzdan gelen kaynak wowwo nun kasasına girecektir. Wowwo nun büyütülmesine yönelik bir arz olur.
    Ya da ortakların wowwo daki yüzde 50 şer paylarından bir kısmı arza konu edilir. Bu durumda arzdan gelen para satışı yapılan payı oranında YESİL Yatırım Holding kasasına girer. Yeşil yatırım holding bu kaynakla yeni yatırımlar yapabilir.

Her halukarda bir büyüme operasyonu olduğu anlaşılıyor.
    Keşke patronların kafalarından geçenleri bilebilseydik. O zaman hedeflerimizi daha rahat koyabilirdik.

4. Bu saatten sonra tavan tavan değil sağlam sağlam gitsin yeter. YTD

Ne var ne yok bekliyor muyuz hala.?
    Kadro tamam mı?

6. Beklenti devam ediyor. Sıkıntı yok

7. Depoyu iyice fulledi 2 haftadır. Bu hafta 83 kırıp yeni yıla girmeden 3 lü rakamları bize göstermesini umud ediyorum. Tamamen kendi düşüncem. YTD

Alıntı Originally Posted by Colorado Yazıyı Oku
    Depoyu iyice fulledi 2 haftadır. Bu hafta 83 kırıp yeni yıla girmeden 3 lü rakamları bize göstermesini umud ediyorum. Tamamen kendi düşüncem. YTD
    Yarısını vermiştim 82 den , başka bir hissede yüzde 12 yaptım, baktım yerinde sayıyor, düşmüyor. Hepsini yerine koydum, 83 ortalama ile.
    Ben de bu haftadan umutluyum, bakalım doğru mu yapmışım.
    Aslında 84 Geçilir ve fırsat verirse yeni pozisyon da açabilirim.

Sayfa 170/200 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •