Sayfa 97/200 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 769 - 776 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. ben de buralardayım. bekliyoruz hep beraber. yeşil konusunda ne olacağını bilemesem de döviz konusunda size katılıyorum.

2. Biz de buradayız ama nereye gidecek düşüş trendi bitmedi mi daha teknik temel analiz yapabilecek varmı

3. Bakalım bu hafta başı ne olacak 14,5-15tl görecek mi? Ytd

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
    Yığdıkça yığdı...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

5. yeşil kunduranın tek mağazası var
    sipariş üzerine ürün yapar ve riskleri azdır

bence KAMİL BURADA ben batıyorum deyip borsa hisselerini manipüle etmeyi amaçlamıştır
    zira PARA KAZANABİLECEĞİ TEK KAPI BORSADIR
    NİYE BORSAYA AÇIK ŞİRKETLERİNDE BUNU KONKORDATO İLAN ETMEDİ ÇÜNKÜ BÖYLE BİR SÜREÇTE BORSA MACARASI BİTER FAKAT ONUDA YAPACAK BİRAZ YAŞINI ALINCA MALI VURUP BU SERÜVENİ DE KAPATACAK

Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    yeşil kunduranın tek mağazası var
    sipariş üzerine ürün yapar ve riskleri azdır

bence KAMİL BURADA ben batıyorum deyip borsa hisselerini manipüle etmeyi amaçlamıştır
    zira PARA KAZANABİLECEĞİ TEK KAPI BORSADIR
    NİYE BORSAYA AÇIK ŞİRKETLERİNDE BUNU KONKORDATO İLAN ETMEDİ ÇÜNKÜ BÖYLE BİR SÜREÇTE BORSA MACARASI BİTER FAKAT ONUDA YAPACAK BİRAZ YAŞINI ALINCA MALI VURUP BU SERÜVENİ DE KAPATACAK
    Son derece doğru bir tespit. Hisse satışları ile nakde döndü, harcama gerektiren faaliyetleri çok önce durdurdu. Krizi fırsata çevirdi ve çeviriyor. Nakti başka hisse manipülasyonlarında değerlendirmiyor mu sorusu sorulmalı. Öncesi zaten nisan mayıs aylarında yüklü satışlar sonrası dövizde yaptı bitirdi operasyonunu, kuvvetle muhtemeldirki. Firmalar da borç batağında olmayınca son birkaç ayda parasını katladı. Yeşil Kundura burada sadece Hotiç olayından esinlenmiş bir manüpülasyon mühendislik çalışmasıdır tahminimce. Sağlam durun, gevşemeyin, paniklemeyin sadece sabır gösterin derim.
    Son düzenleme : mehmetu; 18-09-2018 saat: 10:44.

Dr.Niko derinlik var mı ve aracı kurum bazında pasta.

Alım Satım dengesi nasıl.

Bugünkü değişimler çok önemli bence.

Gelecekteki yönünü belli edecek değişim bugün oluyordur muhtemelen.

Sayfa 97/200 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •