Sayfa 135/200 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by afacanizmit Yazıyı Oku
    Hisse çok ucuz kaldı.Yukarı hareket yakında başlar diye tahmin ediyorum.
    Kamil eşeği eşeklik edip baskiliyor. Bide anlaşma yaptiklari halde bankalarla yapilandirma haberlerini gondermiyor bile bile. Bilgi saklayarak suc işliyor.

2. Hissede küçük yatırımcı kalmamış galiba,hiç yorum yapılmıyor,durum böyleyse yakında alım fırsatı vermeden tavan serilerine başlar diye düşünüyorum.

Hissede küçük yatırımcı kalmamış galiba,hiç yorum yapılmıyor,durum böyleyse yakında alım fırsatı vermeden tavan serilerine başlar diye düşünüyorum.
    herkes burda da, kimse yazmiyor artik. endex %3 yapıyor, bu nazla cikiyor. endex %2 asagi yapiyor , bu aninda %10 asagi. Kamil iyice işi puştluga vurdu ...

4. Bu baskı neyin nesi böyle,sipek yeteri kadar malı toplayamadı galiba!

Bu baskı neyin nesi böyle,sipek yeteri kadar malı toplayamadı galiba!
    Bıktırma peşinde KAMIL EFENDI. Diger tum küçük kagitlar düşüş oncesi yerlerine geldiler. Bunun da 15 in uzerine çıkması lazim en kısa sürede. Milletin sinirinin üzerine oynuyor KAMIL.

6. Bu gün silkeleme yapılıyor gibi,görünüyor.Eğer böyleyse yukarı yolculuk yakında başlar diye düşünüyorum.

[email protected]

KAP' ta yatırımcı iliskileri bölümü temsilcisi olarak siz gözüküyorsunuz. Sayın yetkili gecen yil bankalarla olan yapılandırma görüşmelerini en gec 1 yilda tamamlayacağınızi öngörmüştünüz. Şu an itibari ile 13 ay oldu. bunla ilgili bir kap haberi gondermediniz. Ben bazi arkadaşlarım ile Halkbank'a sordurdugumda bana sözlü olarak sizin anlaşma yaptığınızı soylediler. Bu haberi gizlemek suç teşkil etmiyormu?*

Birde Wowwo e ticaretin halka arzi ile ilgili plan ne zaman aciklanacak?*

Bu yazdiklarimi aynen SPK yada iletecegim. Cevabinizi yıllardır yatirimciniz olarak bekliyorum.

BUNU MAIL OLARAK BUGÜN GONDERDIM. CEVABI BEKLIYORUM.

8. selam

Hissede küçük yatırımcı kalmamış galiba,hiç yorum yapılmıyor,durum böyleyse yakında alım fırsatı vermeden tavan serilerine başlar diye düşünüyorum.
    bence bu sığ hissede buyük yatırımcı yok yani senin fikrinin tersini düşündüm ben,bu hisseyi borsayı bilen bir kardeşimiz bana üç ay önce söledi ilgilenmedim fakat duruşu fena gözükmedi, her hissenin kendine özgü bir işkevi bu biraz aldım genelde kademili alıp temkinli bakarım ilk alışlarda, hisse hakkında uyarıların varsa dinlerim kardeşim , hayırlı kazançlar cümleye...

Sayfa 135/200 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •