Sayfa 116/200 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 921 - 928 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    hep bu hayal ile aldık,üstat

iyi tredeler yaptık, şuana kadar zarar yazdırmadı şükür

10.55 üzeri rüyalarıma giriyor

12.55 üzeri hayallere daldırır ytd...

saatlik olarak ilk defa bu kadar istikrarlı bir yükselen trent sürdürüyor

şaşırtıyor insanı....temelden anlamam ama bilanco beklentisi galiba

ytd....
    Sevgili MR&MRS mesaj kutunuz dolu.

2.  Alıntı Originally Posted by FİREMAN Yazıyı Oku
    istanbul tower 205 satışı yalan habermi şimdi ben bunu anlamadım.ygyo kapa bildirim yaptı ortğımız zincir gyo nun bize bildirdiğine göre 594 milyon dolara anlašma sağlsndı diye.Icbc yalanladı böyle bir durum yok dedi.nasıl bir köpek dolabı çeviriyorlar.bunlara spk nasıl göz yumuyor hisseleri speküle etmekten başka ne olabilir bu durum.yalan haberle elindeki malı ky ye kitledilermi şimdi.böyle yalan haber yaparak hisse yükseltip mal geçirmek neden gündem olmuyor neden hiçbir medya kuruluşu bunları ifşa etmiyor baklava çalan cocuk olsaydı bomba gibi gündem manşet haber yaparlardı yazıklar olsun .nerde spk bist yetkilileri...
    Tamam fakat zaten yesil yatirim holdingin 205 ile alakasi yok

3. Ya Arkadaşlar,YGYO aynı gün 2 saat sonra bu haberi yayınladı,bunu okumadınız mı?

07.11.2019 tarih ve saat 13:57:38'de duyurulan açıklamaya istinaden, Alıcı taraf olarak sehven ICBC Bank yazılmış olup konuya esas Alıcı, yabancı fonu temsilen ICBC Yatırım Türkiye Yatırım A.Ş.'dir.
    Henüz satış sözleşmesi imzalanmamıştır. Sözleşme koşullarının belirlenmesi için görüşmeler devam etmektedir. Sözleşme imzalandığında gerekli bildirim tarafımıza yapıldığında derhal Kap'a duyuracağımızı başkaca mecralardaki söylentilerin esas alınmaması gerektiğini saygıyla yatırımcılarımıza ve kamuoyuna sunarız.

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Sevgili MR&MRS mesaj kutunuz dolu.
    Yatırım yöntemimi değiştirmem gerektiğinin farkındayım bu çok kolay olmayacak, yılların tercihi ve alışkanlığı

almayı düşünüp de almayıp kaçırınca hisseyi artık ardından koşmuyorum ekseriyetle
    teknikçiler bu konuda avantajlı hisse tredini belli ettikten sonra alma stratejilerin de ekseriyetle haklı çıkıyorlar

zaten şöyle bir deyimde var'' hisse yükseliş trendinde ise yatırımcısını yukarı taşır, yok hisse yatay yada düşüş trendin de ise yatırımcı hisseye hamallık eder'' bu çok doğru.

Hala boşaltmadınız mesaj kutunuzu, yukarıdakileri yazmıştım.

5.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Tamam fakat zaten yesil yatirim holdingin 205 ile alakasi yok
    Zincir gayrimenkulün %50 si yešil yatırımın nasıl oluyordu %50iştirakte bulundjğu širketin geliştirdiği projeyle alakası olmaz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Yatırım yöntemimi değiştirmem gerektiğinin farkındayım bu çok kolay olmayacak, yılların tercihi ve alışkanlığı

almayı düşünüp de almayıp kaçırınca hisseyi artık ardından koşmuyorum ekseriyetle
    teknikçiler bu konuda avantajlı hisse tredini belli ettikten sonra alma stratejilerin de ekseriyetle haklı çıkıyorlar

zaten şöyle bir deyimde var'' hisse yükseliş trendinde ise yatırımcısını yukarı taşır, yok hisse yatay yada düşüş trendin de ise yatırımcı hisseye hamallık eder'' bu çok doğru.

Hala boşaltmadınız mesaj kutunuzu, yukarıdakileri yazmıştım.
    sn kitapcı dediğim dedik kim ne alıp sattığı,temel verileri umrumda değil ben cizgilerime inannırım
    gerek hammallık yaptık sayın 2 aycık ama sonunda kazanan ben oldum
    ha dediğim dibi bu iş burada bitmedi
    rakamları size verdim
    gelirse ki bu bürüt ile gelmesi gerek tüm lotlarımı geri koyarım
    yatırım öyle 3-5 gün,hafta ile olmaz
    bunu pkart ta 320 lerde iken söylemiştim sizde inceden laf sokmuştunuz
    benim zaman kavramım yok

ekmek alacak para cebimde olduktan sonra gerisi önemli değil ytd

msj kutum boş topiklerde artık yazmayacağımı belirttmiştim

bol kazançlar
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

7.  Alıntı Originally Posted by FİREMAN Yazıyı Oku
    Zincir gayrimenkulün %50 si yešil yatırımın nasıl oluyordu %50iştirakte bulundjğu širketin geliştirdiği projeyle alakası olmaz...
    Zincir yapi ve zincir gayrimenkul gelistirme adinda 2 sirket var , gorunen zincir yapi fakat surda bir detay atlamisiz oda su zincir gayrimenkul gelistirme a.s % 50 si metal yapininsahibi omer sacaklioglu 2013 yilinda kurmuslar bu sirketi

Sayfa 116/200 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •