Sayfa 160/200 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Tarihi zirvesine uçarak geldi... Normal şartlarda zorlanması lazım Ağanın niyeti çanak çömlek mi, bayrak direk mi, yoksa boşver hadi gidek mi yaşayıp göreceğiz...

2. Tercihini çanak çömlekten yana kullanıyo
     Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Tarihi zirvesine uçarak geldi... Normal şartlarda zorlanması lazım Ağanın niyeti çanak çömlek mi, bayrak direk mi, yoksa boşver hadi gidek mi yaşayıp göreceğiz...

3. Hocam ne demek istediniz biraz açarmısınız lütfen.

4. Estağfurullah hocalık neyimize... Hisse tarihi zirvesi 35.90 dan döndü. Hemen geçip gitmesi beklenemez di, ama yine de açık kapı her zaman var. Bu nedenle düzeltme yapacağını tahmin ederek yazdım. Hem düzeltme yapacak hem formasyon oluşturacağını düşündüğümden öyle yazdım. Şuan fincan kulp çalışması yapıyor. Kulbu taktığında hedefi fincan derinliği kadar dır. Fazlası eksiği ağanın paşa gönlüne kalmış. Beklentili hisse. Wowwo nun halka açılması ve bedelsiz. Lakiiin patronu çok acımasızdır, hisseye girmek isteyen bunu göze almalı. 35 kuruştan 35 TL ye götürüp 6-7 TL ye geri getiren biri...

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Değerli paylaşımınız için çok teşekkür ederim hocam. Lütfen arada yazın; düşüncelerinizi paylaşırsanız çok seviniriz

6. Buraya yazan pek yok. Sanırım bu hissede fazla KY yok. Hisse için olumlu bence

Alıntı Originally Posted by Colorado Yazıyı Oku
    Buraya yazan pek yok. Sanırım bu hissede fazla KY yok. Hisse için olumlu bence
    Bende epey var. 18,40-20 arası maliyetler.
    Pek yazan yok ben de gerek duymuyorum açıkçası. Sadece takip ediyorum.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben de aldım. Hayırlı olsun.
    İlk aldigimda covid öncesi 17 den alıp 14.50 den zor kacmistim.
    Ancak bu dönemde wowwo üzerinden güzel kar edeceğini düşündüğümden 18.leri geçince alım yaptım biraz. Bilançoya kadar burada kalmayı düşünüyorum
    Bilançoya kadar derken 12 Aylık bilançoyu kastetmiştim.
    Çünkü; wowwo değerlemesi yabılmıyorsam 12 aylıkta bilançoya yansıyor

Sayfa 160/200 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •