Sayfa 167/200 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Arkadaşlar slm, bu 3 ay tedbir cezası nedir hisse düşermi şimdi . Birde internet ten alıp satma da yasakmı acaba

2. akşam bir ara almak istedim elim gitmedi iyiki de elim gitmemiş. .yaktılar küçük yatırımcıyı yıne olan bize oluyor. .ytd

3. Olan ne? Brüt takasta bir sürü kağıt var. Alayı normal statüden daha iyi gidiyor. İlk panik yapan satar sonra rayına oturur. Beklentileri; 1 wowwo halka arz 2 kayıtlı sermaye tavanı arttırıldı, sermaye artış beklentisi olan bir hisseye ortağız. Sığ tahta sermaye artarsa derinlik artar. Bekliyoruz.
     Alıntı Originally Posted by sorp Yazıyı Oku
    akşam bir ara almak istedim elim gitmedi iyiki de elim gitmemiş. .yaktılar küçük yatırımcıyı yıne olan bize oluyor. .ytd

4. Bu yasakla kredili işlem yapılamıycak hissede o zaman ve günlük al sat çılar uzak durur. Böylece sağlam KY larla yola devam ederiz

enver çelik detayını kaçırmayın arkadaşlar

6. inan hayretle forumlarda yazıları okuyorum ve hayret ediyorum...kap haberini okuyamayan bir sürü adam var..bunlar borsada yatırım yapıyor...ceza alan adam lotlarını satamaz diyor yav lotlarına bloke konulmadı ki...internette ve alım satımı yasakladı...adam telefonla brokerına söyle sat der...veya al der...o gün aldığını satamaz....adam internetten yapmazda telefonla yapar...daha sonra tek fiyat mı oldu diye soran var...kardeşim aç oku ya okumasını yazmasını bilmiyonmu...takas geldi ceza geldi diye varyansın nedir ya...her yükselene koşmayın...koşarsanız ilk günde elinize verirler ve böyle böyle parayı tüketirsin...bak hissseye prim yapmış mı kafana uyuyorsa al...ilk panikte kaçacaksın orası kesin gelipte forumlarda veryansın etme....

7.  Alıntı Originally Posted by atilgan67 Yazıyı Oku
    enver çelik detayını kaçırmayın arkadaşlar
    detayda ne var...çoğu kişilere ceza geliyor...farkı ne...bi gidin işinize arkadaşım...

8.  Alıntı Originally Posted by Colorado Yazıyı Oku
    Arkadaşlar slm, bu 3 ay tedbir cezası nedir hisse düşermi şimdi . Birde internet ten alıp satma da yasakmı acaba
    arakadaşım gayet net yazıyor...3 ay takas bürüt...aldığın gün satamayacaksın...bir gün sonra satarsın...internetten alım-satım kişiye geldi ceza....o kişi internette alım-satım yapamayacak...sadece telefonla yapacak...bu kadar basit...

Sayfa 167/200 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •