Sayfa 191/200 İlkİlk ... 91141181189190191192193 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Kağıt 50 /60 lira aralığında uyardım yapmayın etmeyin bulaşmayın yanarsınız diye ,kimse dinlemedi kağıdı 258 liraya kadar eline tuz alan koştu ,asıl girecek olan bundan sonra allah girenlere yardımcı olsun bakalım kaç yıl sürünecekler paraları puldan beter olacak ,ben yandım siz yanmayın diye uyarmıştım oysa
    neyse yazdıklarım al sat tut tavsiyesi içermeyip geçmişte bu kağıtta büyük tokat yiyen bir yatırımcının feryadıdır ,milleti dolduruşa getirip geçirenlere haram zehir zıkkım olsun banada ders olsun
    Facebook'ta Şenol diye bir ukala var, iyi gazladı bu kağıdı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Halka arzın kralı olmuş. Kamil bey şirkete avans vermiş zaten 30 küsür milyon. Onun üstüne bir 50 küsür daha ödeyecek. Karşılığında hisse alacak. Bu fiyattan bölünürse 2 küsür lira olacak fiyatı. Yani bir liradan aldığı hissenin fiyatı 2,2 lira olacak.

Benim hissem yok ama buradan gelecek parayla zincir g g ye 17 küsür milyon yatıracak. Onun yarısı kphol e ait. Benim de orda lotlarım kot dışı kaldı. Benim gibi bir çok kişi bir umut diye kphol ün varlıklarının artmasını ve yeniden kota alınmasını bekliyoruz.

Sizin için de zannımca 1 liraya alacağınız hisseler 2 küsür lira olacak ama ana hissenizin fiyatı düşecek.

Bol kazançlar diliyorum size.

3.  Alıntı Originally Posted by baybey Yazıyı Oku

Sn. baybey iyi gazladı kağıdı dediğin Şenol hoca bu kağıdı 8 liralardan yazdı. Gidinde 250 liralardan alın demedi. Kaldı ki hisse 258'i gördü. Keşke herkes böyle kağıt gazlasada ky zengin olsa.

DUB-LX3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kphol de yeşil olacak inşallah

5. Yüksek maaliyetlilerin ne yapacağını bilemem ama karda olanın canını kurtarması için bu köprüden önce son çıkış bence ,yapacağınız satıp şirketin kendi eline vermek yani bedelliye katılmamak görelim bakalım kendisi nasıl kalkacakmış işin içinden cüceyi içeride patlatıp bu aymazlara dersini vermek lazım yüksek maaliyetlilere geçmiş olsun artık kaç yıllar ,yazık ya allah belasını versin böyle şirketmi olur bedelliye katılanlar bakarsınız altı ay sonra bir yüzde beşyüz daha bedelli yapar bu ahlaksızlar al başına yeni katmerli soygun peki olum sen hiç temettü verdinmi aslaaaaaaaaa
    neyse al sat tut tavsiyesi olmayıp kişisel görüşlerimdir

6.  Alıntı Originally Posted by baybey Yazıyı Oku

Sayın baybey Şenol hoca 7-10 TL'de iken bu kağıdı yazdı...200-250 aralığında çok riskli olduğunu ve dikkat etmemiz gerektiğini yazdı.İnsanları karalamayın lütfen. Üstelik hiç kimseye al ,sat ,tut tavsiyesi de yazmadı..

7. Sermaye artırımı onayından haberi olmamış gibi davranıyor şirketin yönetimi.
    Bilgilendirme halen gönderilmedi. Borsa tarihinde görülmemiş oranla bedelli artırım onaylanmış. Adamlar kulağının üzerine yatmış gibiler. Biz mi arayıp haber versek. Gözünüz aydın talebiniz onaylandı diye.

8. Arkadaşlar bedelli sermaye arttırımı süreçi nasıl işleyecek yardımcı olursanız sevinirim...teşekkürler...

Sayfa 191/200 İlkİlk ... 91141181189190191192193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •