Sayfa 195/200 İlkİlk ... 95145185193194195196197 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    11.06.2021 tarihinde YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.'nin Bedelli Sermaye artırımında kullanılmayan rüçhan (YESIL.R) payları ile ilgili olarak
    49,32 TL fiyat aralığından 950.226 Adet/Nominal ve 46.865.146,32 TL işlem tutarlı satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir.
    Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgisine duyurulur.
    Ad Soyad / Ticaret Unvanı : KAMİL ENGİN YEŞİL
    hissenin normal hareketi yok nerdeyse.
    ya tavan gidiyor ya taban.

2. Kap gelmiş
    Yönetim kurulumuzun bugün almış olduğu kararla, Şirketimizde imza yetkilisi olarak Sn. Kurtuluş Akyüz ve Sn. Hülya Akyol'un bir yıl süre ile müştereken yetkili kılınmalarına, keyfiyetin tescil ve ilanına oy birliği ile karar verilmiştir.

Binenler tamamsa hareket başlasın
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

4. Borsaya da bu hisseye de ......

Merhaba. Aslinda çoj tarzım.olan bir sirket değil ama wowwo dan bir swy cikar.mi diye 18 lerden girip ortlama 80 lerden cikmak nasip olmuştu. Daha sonra 250 leri görmüştü. Benim için 50 dwn üstü nantık dışı idi ve yukseldikçe çikmistim. En son satisim 1000 adet 138 den olmuştu. Sonra bir baktim bir hesapta 50 adet kalmiş. Onu da 210 gibi satmıştım.

Bunlari hisse nereden nereye gelmis özet olsun diye anlattim.

Sonra yuzde 3085 falan bedelli yapıldı vs.Kasaya 200 milyon girmis olmasi lazim

Dwvamini sonraki yoruma birakayim

Gecen gun 2.20 lerden gözüme takıldı
    Sıfır araç almak.icin galerileri gezdim. Hem araç yok hem uçuk fiyatlar.asil bizi ilgilendiren 2.el araçlar sıfır fiyata yaklaşmış. Çünkü sıfır araç bulmak Çip krizi nedeni ile çok zor. Bulsanız bile sınırını bulmak zor.

Uzatmayayım bugün biraz Yesil aldim. Daha önce kazandıklarımı risk ettim.
    Peki neden aldim?

1- %50 ortak olduğu wowwo 2. El kredili araç ticareti yapıyor. Şirket iyi kar ediyor olabilir. Elindeki araç degerleri de yükselmis olabilir.

2- Şirket 250 liralari gördüğünde kasa boştu. Bedelli ile 200 milyon kasaya girmis olmasi gerek.
    Yani ben sattiktan sonra kasaya 250 milyon lira girdi.

3- Şu anki fiyatı 2.5 x 31 =77.5 yaklasik
    77.5 eksi 30 lira bedelli düsersek 47.5 tl

Eski fiyatla 50 liranin altinda oluyor. Ve kasaya 200 milyon girmis

Not. Yatirim tavsiyesi degildir. Zira uzman da değilim. Sadece şahsi fikirlerimi paylastım. Hesaplamalarinizi kendiniz yapiniz.

7. satis geldigi zaman çok dandik hareketleri var,bildigin 5-10 kademeye kakalama hareketleri bidon teneke gibi..

Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    satis geldigi zaman çok dandik hareketleri var,bildigin 5-10 kademeye kakalama hareketleri bidon teneke gibi..
    Devre kestiler.
    Kendimi yeme atlayan sazan gibi hissettim.
    Eskiden de çok devre keserdi. Sonra yukarı yapardı.
    Umarım eskisi gibi hareket eder.
    Yoksa orta vade yatirimci olduk dwmektir

Sayfa 195/200 İlkİlk ... 95145185193194195196197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •