Sayfa 178/200 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Son zamanları bilmiyorum ama 4-5 yıl önce bagfs ciddi bedelsizi varken %400 bedelli yapmıştı ve spk tarafından onaylanmıştı diye hatırlıyorum.

Duhul
    Apr 2018
    İkamet
    İstanbul - Ankara
    Gönderi
    46
     Alıntı Originally Posted by atilgan67 Yazıyı Oku
    spk mevzuatı değişmedi ise kasasında bedelsiz olah hisselere bedelli onayı gelmez . Benim bildiğim kadarıyla Yeşil tam 36 tane bedelsiz taşiyor kasada . Yani kamil yeşil bir oyun çeviriyor ama ne bu mevzuat değişmedi ise bunu patronun bilmeme şansı yok. Hayırlısı bakalım 12 den aldım ve beklemeye devam dönse bile kardan zarar yazar. ama buradan alan varsa tabiki kendi tercihidir
    http://mevzuat.spk.gov.tr/PrinterFri...spx?nid=171281

mevzuatın 4. bölümünde bahsettiğiniz gibi bir yazı bulamadım. bulabilirseniz bizimle de paylaşın lütfen.

3. Doğrudur...
    Bedelsiz beklentisi zaten olması gereken emisyon priminden gelir.. geçmiş karlar falan fasa fiso şirkete kalmış...
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Son zamanları bilmiyorum ama 4-5 yıl önce bagfs ciddi bedelsizi varken %400 bedelli yapmıştı ve spk tarafından onaylanmıştı diye hatırlıyorum.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yaw ne bilgisi var da neyi paylaşacak ??? At bşi var ortaya sonra sus ..
    Şirket 3.çeyrek bilanco dip notunda bedelli arttırım ve wowwo halkı arzı yön. krl. tarafından değerlendirilmektedir şeklinde belirtmişti zaten .Bedelsiz nerden çıktı ki ??
    Böyle tiplere itibar etmeyin ..Haber düştüğü zaman okuyun yazıları , elinizde kalır bilmem ne olur ... Arttırım haberi geldi diye neredeyse ağlamaya zorladı bizi bu sığırlar
    Bütün bunları boşverin 2 bomba haber daha bekliyorum . Demedi demeyin sakın .. Bu ikisi de yeşilcilerin bildiği şeyler zaten .. Bunlar da düştüğü zaman görün bakın hangi seviyeleri göreceğiz. Zmanı geldiğinde forwardlayacağım bu yazıyı .. bOL KAZANÇLAR

5. Aşağıdaki kısmı önemsiyorum. Haber ygyo ile ilgili olsada, aşağıdaki kısım holdingi ilgilendiriyor. 36 bedelli yeni yatırım/satınalma hazırlığı gibi.(Bana göre)

Yatırım tavsiyesi değildir.

"YEŞİL: BİLANÇOMUZU GÜÇLENDİRECEĞİZ

Engin Yeşil, “Bize yıllardır ana finansman kaynağı sağlayan bankamızın bize devam eden desteği, ve güveninden dolay gurur duyuyoruz. Projelerimizi en kısa zamanda tamamlayarak müşterilerimizin dairelerini teslim edeceğiz, ve kalan stoklarımızı nakde çevirerek bilançomuzu güçlendireceğiz” dedi.
    Enerji otomotiv ve teknoloji başta olmak üzere önemli iş kollarında yatırımlara devam edeceklerinin mesajını veren Yeşil, yeni anlaşma ile birlikte pandemi sürecinde çok sayıda istihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti."

https://www.borsagundem.com/haber/ye...nlasti/1543229

6. 2.parti tedbir kararlarına kimsenin bir yorumu yok mu ?

7.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    2.parti tedbir kararlarına kimsenin bir yorumu yok mu ?
    farketmez giden didiyor ama invest formunda o kadar yalan yanlis yorumlar varki gunah insanlarin emegi ile oynamak al denmez sat denmez bizle bu gemi zaten yurumez bizler alirken kazanmadikca hep kaybederiz ve sabır olmayan zor kazanir yesilde dun tedbir geldi e korkmayin tavan olacak dendi demeyin arkadas yapmayin biz kimizki ama su gercek bedelli potansiyeli oldukca burda cok oyun döner hele birde onaylansin bak o zaman senlige

8.  Alıntı Originally Posted by atici_avci Yazıyı Oku
    farketmez giden didiyor ama invest formunda o kadar yalan yanlis yorumlar varki gunah insanlarin emegi ile oynamak al denmez sat denmez bizle bu gemi zaten yurumez bizler alirken kazanmadikca hep kaybederiz ve sabır olmayan zor kazanir yesilde dun tedbir geldi e korkmayin tavan olacak dendi demeyin arkadas yapmayin biz kimizki ama su gercek bedelli potansiyeli oldukca burda cok oyun döner hele birde onaylansin bak o zaman senlige
    asil onaylanmaz ise .... o zaman korkunc ! Spk ya basvuru yapuldigi bildiriliyor mu acaba prosedur olarak ?

Sayfa 178/200 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •