Sayfa 184/200 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Beklemeye razıyım umudum olsun yeter...

Spk ne zaman izin verecek bedelliye

Evet kimse kalmamış demekki yükseliş yakın olabilir

4.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Evet kimse kalmamış demekki yükseliş yakın olabilir
    ŞİİİİŞŞŞT.sessizlik

5. Güzel sabır testi yaptırıyor (:

yesil eğitim grafik çalışmam için tıklayınız
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Dünya değişiyor. Biz de dünyayla birlikte değişmeliyiz. Ragnar Lothbrok

6. Göz göre göre Engin Yeşil in düzenine geldik. Kağıdı 7-20 arası topladı, 80 e kadar kalan kemikleri de aldı, (ben ve varsa birkaç kişi hariç) 200 üzerine attı. %3603 bedelli, yok lotumu 1 yıl satmayacam, yok bedelliden gelen parayı wowwo da kullanıcam, yok enerji yatırımı yapacam diye medya ya çıktı. Borsa gündemde gündem yaptı vs.vs. Hiç düşünmedik bu soylu! arkadaş bu açıklamaları kağıt 15-20 lerde iken niye yapmadı. 200 üzeri yaptı, gelene geçene verdi. Düşmeye meyillendi, hırsız engin haber desteği yaptı. Sonrası gümmmmmmm.

Bu bedelli ye spk nın onay vermeyeceği aşikar. Verirse o sepeka nın da ta ...... Engin zaten mimli hırsız. Aynı kağıt 3 yıl önce 35 kuruştan 35 tl ye gitti, 6.75 i gördü sonra, çok kişinin ocağına incir ağacı dikti. şimdi salabildiğine salıyor. Spk red haberi sonrası (tahmimin) bir kaç taban ve bir süre yatay, arkasından (istediğini aldımı) aynı oranda bedelsiz verir mi? Bu hırsız dan herşey beklenir...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 26-02-2021 saat: 15:02.

7. Kral öldü...

Şubat ayinda toplamda yaklaşık 3,5 milyon lot islem olmuş 190 ortalama ile. Patronun maliyeti benim gibi 15 TL civarında idi. Burdan 1,5 milyon lot mal çıkmış olsa 1,5×175 yaklaşık 270 milyon lira cebe indirdi. 1. senaryo: Bu fiyatlardan bedelli olsa kimse katilmasa ucuzdan rüçhanlari alsa kendisi katılsa bile bu para ona yetiyor. Sonrada WOWWO nun halka arzını gündeme getirse hepsini tekrar 5 katına millete satabilir. 2. senaryo: Burdan yukarı sürerse balık hafızalı KY herseyi unutur. 200-350 arası 1 milyon lot daha satıp cebe bir 250 milyon lira daha indirebilir. Sonra bedelliye KY girer. 2-3 ay aşağı baskilayip tekrar toplayıp WOWWO nun halka arz hikayesi ile yine büyük kar eder.3.senaryo: Burdan aşağı salar, SPK bedelliye onay vermez. Sermaye artirimindan vazgeçip 75 civarı tekrar toplayip WOWWO nun halka arz hikayesi ile 300 uzeri yine mal boşaltır. 4.senaryo: 200-350 arasında 1 milyon lot yine satar, 200milyon kar eder. SPK onay vermez, tabanlarla kağıt 75 liraya gelir.Sonrasın da bedelsiz+bedelliye basvurur. Burdan tekrar 300 lere ceker, SPK bukez kabul eder. Burdan 10 TL olacak sekilde bölünür. WOWWO nun halka arz hikayesi ile tekrar 50 TL uzerinden KYnin kucagina bırakır ve hikaye biter.
    BANA 2. SENARYO DAHA MANTIKLI GELIYOR. HÜKÜMETLE ARASI IYI. SPK ONAYLAR GIBI. Sözün özü KAMIL için şu anda YESIL altın yumurtlayan tavuk. hemen kesmez. Hikaye daha uzun gibi duruyor. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın artık)
    INVESTING de yazdim. burayada yazayım dedim. Film devam ediyor daha.

Sayfa 184/200 İlkİlk ... 84134174182183184185186194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •