Sayfa 3/39 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 309 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Korona Virüsü Yendik

1. Güzel insanlarımız da çıktı tabi bir çok kere okuduk, mahalle bakkallarının veresiye defterlerini satın alan güzel insanların haberlerini, ne mutlu onlara!

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    1000 lira yardım almaya ferrarisi, poshesi olan , viopta yazıp hisse kovalayanlarda baş vurdu, kazara alabilenler de oldu
    yazık hem de çok yazık, onursuz çok pespaye olan vatandaşlarımız da var.
    bilançolarında gördüğümüz kasası para dolu olupta kısa çalışma ödeneğine baş vurmayan patron bile kalmadı, vallahi insanlıktan çıkmış başka bir varlık o patronlar.
    Bizi yöneten idareciler bu ve benzeri olaylara taviz verdiği sürece ne yazık ki insanlar her şeyi mübah olarak değerlendirir .

siz izlediniz mi bilmiyorum corum il başkanı ve bir kapalı kadın vardı cumhurbaşkanına dedi ki benim çocuklarımdan ömrü alsın sana versin karşıdaki kim olursa olsun hele dini belki benden daha iyi idrak eden biri o kadına sert bir şekilde sen ne saçmalıyorsun olurmu öyle diye azarlamalıydı

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bizi yöneten idareciler bu ve benzeri olaylara taviz verdiği sürece ne yazık ki insanlar her şeyi mübah olarak değerlendirir .

siz izlediniz mi bilmiyorum corum il başkanı ve bir kapalı kadın vardı cumhurbaşkanına dedi ki benim çocuklarımdan ömrü alsın sana versin karşıdaki kim olursa olsun hele dini belki benden daha iyi idrak eden biri o kadına sert bir şekilde sen ne saçmalıyorsun olurmu öyle diye azarlamalıydı
    Kabul olmayacak dua! ama o sevginin muhabbetin kim bilir belki de tersi riya'nın , menfaatin yada cehaletin dışa vurma hali!
    hani ''bekara karı (eş) boşamak kolaydır'' var ya öyle bir şey işte.

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    kabul olmayacak dua ama o sevginin muhabbtin kimbilir belki de tersi riya'nın , menfaatin yada cehaletin dışa vurma hali!
    hani ''bekara karı (eş) boşamak kolaydır'' varya öyle bir şey işte.
    sana bir olay daha anlatayım 4500-5000 personeli olan kurumdayım esnek çalışma sistemi diye bir şey çıkardılar ben dahil değildim bunun içinde sorun etmedim vicdanım rahat
    benim gördüğüm kadarıyla
    iş ve işci bulma kurumundan bize verilen kontenjanla işlerin düzenli yürümesi mümkün olmadı .
    ya iyide bu esnek çalışma neyin nesi orada işler beklerken yapılamazken sosyal mesafeyse mesafe maskeyse maske önlemler alınıp kurumun işlerinin düzenli olarak yapılması gerekmez miydi
    kimin suçu ?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Muhalifi, iktidar yanlısı, dincisi, ateisti, sosyalisti, işçisi, memuru, tüm Türkiye ilk kez bir konuda anlaştı.
    Virüs yasakları.
    Kimle konuşsam, hepsi halinden memnun.
    Televizyonda doktor görmek istemiyorum artık, bilim kurulu üyesi görmek istemiyorum artık.
    Ramazan Kurtoğlu ve İsmail Tokalak gibi düşünmeye başladım.
    New York'ta millet parklarda.
    Miami'de kumsallarda.

İkinci dalga gelebilirmiş.
    Gelirse gelsin. Bu ne ya.
    Yaşamak buysa, ben yokum.

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    evet doğru

hastanın yanına dahi girmeyen asistan doktor 9000 tl aldı
    hastanın yanına 6-7 defa giren hemşire 1300tl aldı
    neredeyse hastanın yanından ayrılmayan hasta bakıcıya belkide teşekkür bile etmediler

bu mu adalet

bir duyum 9000 tl alan merhametli asistan doktor aldığı parayı hasta bakıcılara dağıttığını anlattılar ...
    İllaki çürük elmaların çıktığını normal zamanda bile hasta ile zerre ilgilenmeyen sağlık çalışanları olduğunu biliyorum @rosense.
    Onlardan ötürü mevcut sağlık çalışanlarının emeğini hiçe saymamak adına tüm sağlık çalışanları dedim. Profesöründen hasta bakıcısına kadar.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    sana bir olay daha anlatayım 4500-5000 personeli olan kurumdayım esnek çalışma sistemi diye bir şey çıkardılar ben dahil değildim bunun içinde sorun etmedim vicdanım rahat
    benim gördüğüm kadarıyla
    iş ve işci bulma kurumundan bize verilen kontenjanla işlerin düzenli yürümesi mümkün olmadı .
    ya iyide bu esnek çalışma neyin nesi orada işler beklerken yapılamazken sosyal mesafeyse mesafe maskeyse maske önlemler alınıp kurumun işlerinin düzenli olarak yapılması gerekmez miydi
    kimin suçu ?
    Tam anlayamadım!
    şimdi kurumunuzda işler yürüsün diye iş ve işçi bulmadan eleman getirilip te mi çalıştırıldı?
    da asıl çalışanlar mı evde kaldı?
    eğer öyle ise saçmalamışlar tabi.

Bir şey aklıma geldi yaşı ilerlemiş insanlara evde kal denilip de iş ve işçi bulmadan genç insanlar görevlendirildi ise olabilir tabi.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 3/39 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •