Sayfa 4/39 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 309 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Korona Virüsü Yendik

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. By britsh'in gönderilerinde zerre miktar düşünce & duygu görüp hissedemiyorum!
    robot mudur ne? çözemedim bir türlü!

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    By britsh'in gönderilerinde zerre miktar düşünce & duygu görüp hissedemiyorum!
    robot mudur ne? çözemedim bir türlü!
    ben iki kez britishi konuşturmayı başardım onda da çok kısa iki cümle kurdu bir daha da konuşmadı
    farklı bir uslubu var tviter alemindeki tüm dedikoduları foruma taşıma gayreti içerisinde

135 ülke TÜRKİYEDEN YARDIM İSTEDİ bu ülkeler arasında bir çok batı ülkesi de var
    93 ÜLKEYE YARDIM ettik
    sırf bu gurur bile bize yeter de artar bile
    yanılıyormuyum

5.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    135 ülke TÜRKİYEDEN YARDIM İSTEDİ bu ülkeler arasında bir çok batı ülkesi de var
    93 ÜLKEYE YARDIM ettik
    sırf bu gurur bile bize yeter de artar bile
    yanılıyormuyum
    Sizinle farklı düşünmemiz imkansıza yakın üstad da, her yazdığınıza bi şey yazarsam muhaliflerden, dolar topiğinde yazanlardan farkımız kalmaz körler ile sağırlar birbirini ağırlar konumuna düşmeyelim.

6. https://www.ensonhaber.com/gundem/so...tomobili-cikti

Böyle onursuzluğu aç gözlülüğü anlamakta zorlanıyorum, bu ne doymazlıktır allah aşkına???*

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Sizinle farklı düşünmemiz imkansıza yakın üstad da, her yazdığınıza bi şey yazarsam muhaliflerden, dolar topiğinde yazanlardan farkımız kalmaz körler ile sağırlar birbirini ağırlar konumuna düşmeyelim.
    haklısın
    dolar topiğine yönetimin özelden talebi üzerine girmeme kararı aldım kendileri çalsın oynasınlar

8. Korona ... fırsat bu fırsat !

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 4/39 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •