Sayfa 39/39 İlkİlk ... 29373839
Arama sonucu : 309 madde; 305 - 309 arası.

Konu: Korona Virüsü Yendik

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. İki gündür 88 yaşındaki teyzemle uğraşıyorum, benden başka akrabası yok. Dün 112 ambulansı çağırdık, bizi bağcılar hastanesine götürdüler. Ne hes kodu ne maske ne kontrol hiç bir şey yok. Korona hastanesiymiş, 6 saat bekledik 10 yataklı acil odasında 2 maskeyle. Odada en az 30 kişi vardı, vıcık vıcık ortalık. Karşımızda korona karantina odası var kapılar tam açık öksürük aksırık ayılan bayılan her şey koridorda gerçekleşiyor. Doktorlar bugün gelenlerin %95i korona hastası dedi. Boş yatak yok. Zaten ambulans da yolda iki kere hastane değiştirdi. Neyse kadıncağızı alıp akşam eve döndük ambulansla yine. Hastanede kalsa koronadan öleceğiz toptan. Akşam 8 de yola çıktım, 9 gibi eve geldim, bayağı trafik vardı o saatte bile, sokağa çıkma yasağı filan tam hikaye. Bu önlemlerle korona filan bitmez, tabi sonuçları tüik açıklamazsa.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

3. şükürler olsun atlattık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,084
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    şükürler olsun atlattık.
    Sahimi ?...bundan sonra dünya eski dünya olmayacak !!!

5. Sahi sayın refaba, ancak etkilerini atlatmadık.. Hastalığın ölümcül hastaneye düşürecek pandemisini atlattım

Sayfa 39/39 İlkİlk ... 29373839

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •