Sayfa 1/39 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 309 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Korona Virüsü Yendik

Korona Virüsü Yendik

Evet ülke olarak batıya göre çok daha dikkatli ve yerinde tedbirler alarak korona virüsün felaketlerini en aza indirdik bu vesile ile batının sağlık sistemi sorgulanır oldu
    bu açıdan eminim sizlerde benim gibi ülkenizle gurur duyuyorsunuzdur

batı yaşlıları cebinde para olmayanları ölüme terk ederken biz de tam tersi oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    5 tane maskeyi dağıtamadık.

Bu konuda ne diyon dumanigge hocam.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku

Namı güneş batmayan imparatorluk olan dingilteresinden haydut devlete kadar alayına insanlığımızı gösterip yardım ettik, siz hala ufak tefek aksaklıkları dilinize doluyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku

sen de çok iyi biliyorsun ki ülkemiz batıya nazaran bu virüs olayında başarılı bir mücadele verdi buna rağmen neden böyle yazıyorsun her şeye muhalif olma hastalığından bu hastalık koronadan daha tehlikeli geçmiş olsun hastalık geçer geçmez
    ilk iki mesajımı oku

ayrıca sağlık bakanımız bu konudaki icraatları ile partili partisiz herkesin takdirini kazandı kutlamak lazım

kim ne derse desin virüs nedeniyle yapılanlar nedeniyle ülkem ile gurur duydum
    insancıl ve modern sağlık sistemi
    batıya göre büyük fark oluşturdu

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Namı güneş batmayan imparatorluk olan dingilteresinden haydut devlete kadar alayına insanlığımızı gösterip yardım ettik, siz hala ufak tefek aksaklıkları dilinize doluyorsunuz.
    Ufak tefek dediğiniz olayları es geçersen kendini kandırır yanılırsın.

söylenecek çok söz var ama birlik olma zamanı sorunları halı altına süpürme zamanımız çoktan geçti unutmayalım lütfen ..

Sayfa 1/39 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •