Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 25 madde; 9 - 16 arası.

Konu: türkiyede muhalefet neden hep kaybediyor

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

British gündüz borsa takıbi içinfarklı bir bilgisayardan giriyorum o bilgisayarda senin mesajları boş gösteriyor ne yazdığını göremiyorum akşam bakarım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,808
    Cunku muhalefet muhalefet olmayi hedefliyor..
    Iktidar olmanin zor oldugunu biliyor ve istemiyor..

Syg,

Öğrenilmiş çaresizlik, bir durumda sürekli olarak olumsuz tepki alma sonucu ortaya çıkan başarısızlığı kökten kabullenme durumudur.Bir çok deneyim sonucunda başarısızlıkla karşılaşıp kabullenmek ve bunu ilke edinmek o kadar güçlü bir psikolojik etkidir ki kişiyi içinden çıkılamayacak bir girdaba doğru hızlı adımlarla sürükler
    sanırım muhalefetin psikolojik hastalığını buldum

vizyon yok ondan kaybediyor..

muhalefet kendine has politika üretemiyor reis üzerinden karalama üzerinden gittiği için kaybediyor..

belediyelerde kendini gösteremiyor belediyeler gerçekten güzel çalişsa millet güvenecek ama malesef vizyonsuzluk belediyelerden başladiği için kimse itibar etmiyor..

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Cunku muhalefet muhalefet olmayi hedefliyor..
    Iktidar olmanin zor oldugunu biliyor ve istemiyor.
    Siyasi parti iktidar olmak istese ne olur, muhim olan basta emekliler olmak uzere vatandas isteyecek.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •