Sayfa 426/1001 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Anket sonucuna göe, AKP'nin şubat ayında 33,9 olan oy oranı, martta 33,7'ye, nisanda 32,8'e, mayısta 30,7'ye ve son olarak haziran ayında 30,3'e düştü.

Ankette MHP'nin de oy oranı düşüş gösterdi. MHP'nin mayıs ayında 7,3 olan oy oranı, haziran ayında 6, 2'ye düştü.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...uruyor-1749432

Ahmetg Guest
    oh masallah sularida ozellestiriyorlar

https://www.dunya.com/gundem/karamol...-haberi-411775

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Anket sonucuna göe, AKP'nin şubat ayında 33,9 olan oy oranı, martta 33,7'ye, nisanda 32,8'e, mayısta 30,7'ye ve son olarak haziran ayında 30,3'e düştü.

Ankette MHP'nin de oy oranı düşüş gösterdi. MHP'nin mayıs ayında 7,3 olan oy oranı, haziran ayında 6, 2'ye düştü.

Oylari kimin verdigi degil kimin saydigi onemlidir

Stalin

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Oylari kimin verdigi degil kimin saydigi onemlidir

Stalin
    "Oy sandığı o kadar önemli bir şey olsaydı halkın önüne koyulmazdı." Mihail BAKUNİN

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    "Oy sandığı o kadar önemli bir şey olsaydı halkın önüne koyulmazdı." Mihail BAKUNİN
    Bu daha guzelmis

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Asayiş berkemal, 3-5 nöbeti bende. Rahat uyuyun .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Din konusu bence cok onemli doğru anlatilsa herseyden hızlı etki eder toplumda. Allah korkusu degilde biraz sevgisi olsa içlerinde keske.Dinden soğutmak zorlastirmak icin herseyi yanlis anlatiyorlar sanki. Su an oglumu uroloji doktoruna goturdugumde sunnet olmasi lazim zaten sunnet Kuran da da var diyebiliyor, camide hocaya sorduğumda Kuran da "Amin" cok yerde gecer veya 5 vakit namaz da yazilidir Kuran'da diyebiliyor. Gel gelelim arastirmalar bilim yazili seyler ayni seyleri söylemiyor.
    Sevgili kardeşim, bugünkü yazılarını okudum ; gerçekten temiz kalpli iyi bir insansın. Biz ,çoğumuz; bir zamanlar senin gibi düşündük, senin gibi inandık. Ama sonra yorulduk, kırıldık, umudumuzu yitirdik, vazgeçtik.

Sen bize bakma ve sonuna kadar fikirlerini korumaya çalış . Pes etmeden önce, ki umarım etmezsin , ulaşabileceğin en uzak noktaya ulaşmaya çalış.

Fikirlerinin bazılarına katılmıyorum ama yazıp da seni törpülemek istemiyorum. Kendin yaşamalısın. Çoğu zaman tecrübe bilgiden daha değerlidir.

'' Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat,
    okuyarak,dinleyerek değil..
    Bildiklerini bana neden
    anlatmadığını, anladım..''

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Anket sonucuna göe, AKP'nin şubat ayında 33,9 olan oy oranı, martta 33,7'ye, nisanda 32,8'e, mayısta 30,7'ye ve son olarak haziran ayında 30,3'e düştü.

Oylarının düştüğü doğrudur ama ben muhalefet yayınlarına da Ahaber 'e güvenmediğim gibi güvenmiyorum. Bunlar da onların biraz kitap okumuş hali.

Benim fikrime yakın olanın pirüpak olduğuna inanmak, beni o biatçıların seviyesine düşürür.

İnsan hammadesinin bozuk olduğu yerde , hiçbir güruh temiz olamaz .

Niye yazıyorum. Bunlar da lafına, sözüne bakılıp da yola çıkılacak insanlar değil. İçinizde yesillendireceğiniz umudum kökleri temiz olmalı.

Hah işte, babam yaşındaki adama nasihat verdim ya , iki şamar atsa gık diyemem. Şımardık amajdjid .

Sayfa 426/1001 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •