Sayfa 121/1001 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Zaten amac o, bu yandaslara dagitilan borcu tum milletin sirtina kitlemek.
    Zaten enflasyon yoluyla tüm borçlar bize kitleniyor. Bu 2 ayda dağıtılan tüm kredileride enflasyon ödeyecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. Reha abi o görsel benzeri ben branşın zamanı paylaştım .

Jet kasadan geçince alarm ötmüştü çıkışta senin ki eski teknoloji hangi market bu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Haftasonu planı yapmıştım plan iptal oldu arka arkaya açıklamalar bir gün kaybettik keşke tekrar yasak yapsalar dedin trafikte iken insanları görünce .

Sahil yolunda maske takan %10 bile değildi 20 km boyunca

4. haha ya o kadar müteahitin geçiş garantilerini usd üzerinden ödüyoruz ya, halkımızın batırdığı kredileri de öderiz.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Reha abi o görsel benzeri ben branşın zamanı paylaştım .

Jet kasadan geçince alarm ötmüştü çıkışta senin ki eski teknoloji hangi market bu

Fotoğrafı ben çekmedim, fakat o market Migrosmuş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Gecenin konusunu yazmıştım fakat silmişler, başka konu da aklıma gelmiyor, en iyisi ben gezdirmeye çıkayım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Fotoğrafı ben çekmedim, fakat o market Migrosmuş.
    Rahip zamanından beri vardı o Bizans’ta

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Süpersiniz üstadım süper. Bi ekleme de ben yapayım müsaadenizle. O zamanda krediler için istenen af getirilir ve yükü de bu milletin sırtına yüklenir. Böylece kredi mağdurları yine bu milletin sırtından ödüllendirilir.
    Size de ,alıntıladığınız mesaj sahibi,Sayın Egeli yede teşekkür ederim..

Emekli olalı yaklaşık 6 sene oldu,kendi yağımda kavrulmaya çalışan biriyim,kredi kartı harcamamın tamamını o ay kapatır,faize düşmemeye özen gösteririm,2009 model aracım var,bazen yeni modellere göz atıyorum,ama aradaki fahiş fiyat farkı+yüksek işletme maliyeti(kasko farkı,sigorta vb) bakımını yaparak kullanmaya devam ediyorum,Allah a şükür hiç bir eksiğim yok ,gereksiz harcama ve borca girmiyorum,buna rağmen; her geçen yıl fakirleştiğimi hissediyorum,aldığım maaş neyle karşılaştırırsanız karşılaştırın eriyor..

Bence bunun nedeni,bizim sosyal devlet olmaktan çıkıp,bir sürü çalışmadan geçinmeye çalışan insan yaratan sisteme evrilmemizdir.Bakınız,3.5 ila 5 milyon mülteci ve hiç bir iş yapmadan,bizlerden dolaylı veya direkt alınan vergilerle geçindirilen milyonlardır...

Ben artık her gelen kamu zammı veya verginin amacının hizmet etmek değil,bir yandaşın af edilen borcu veya,aynı anda birden fazla sosyal yardım alan yüzsüz birini finanse etmek amaçlı olduğunu düşünüyorum ve evet şimdi banka şubelerinde sırada sabahlayanlar seçim zamanı ödeyemediğimiz kredilere af diye ağlanacak,o yükte bizim gibi artık adına ne derseniz deyin vatandaşların üzerine yıkılacaktır.

Sayfa 121/1001 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •