Sayfa 272/1001 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yemek yerken serbest .

Çay kahve içerken serbest

Sohbet ederken kapalı gerçi akşamları yürüyüşü yaparken sahil boyu tüm mekanların hiçbiri de uymuyor .

Tek uydukları görünür yerlerde dezefaktan .

Geçen bir aile oturdu .

3 Gazoz veya soda gibi birşey istedi .

Şişeyle geldi şişeleri ıslak mendillerle sildi .

Pipetleri ıslak mendille sildi öncesinde kolonya ve dezenfekte sıktılar sanırım .

İki tane adam vardı karton bardak yanımda getirdim içiçe 2 tane idi altta tutun 4 bardak verdi

Kapalı kağıtlı şeker getirin dediler karıştırıcıyı kolonyalı mendille sildiler .

Vay anasını dedim millet tıklatmış dedim .

Ben de çılgınlıklar gibi orada su böreği yedim tabaktan çay bardağı çay içtik . Bıçak çatalda kullandık .

Gerçi kimse yemediği için sorun olmaz diye düşündüm
    Belki güçlü virüste değil tam tanimlayamiyolar halen daha asıl korkutan hem belirsizlik hem eften puften sayılabilecek sebeplerle bulaşabilir oluşu
    Adam 5o yaş taksici özeliklerinden biri tırnak yer
    Bundan kapmış olduğu ve 46 günlük mücadelesini kaybettiği bugün gazeteler yaziyor internette
    Bir diğerini ben bizzat sokakta duydum iyilesmis ama yoğun bakımda hortumlari ciğerine sokunca ölüyorum sanmış adam yani ikinci faktör ölmesede canının yanma korkusu. Valla aslında şu el olayını boynunun üstüne pek çıkarmayıp maskeli gezince fazla daha da paranoya lazım değil. Maske nispeten kolay el e hakim olma zor

2. Diyelim 10.000 dolar aldım
    100 dolar vergisi var sanırım
    .
    Bu 10 bin doları Türk lirasına dönüştürünce.... Bana 100 dolar ödediğim verginin karşılığı olan Türk lirasını geri veriyorlar mı?
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by TRON Yazıyı Oku
    Diyelim 10.000 dolar aldım
    100 dolar vergisi var sanırım
    .
    Bu 10 bin doları Türk lirasına dönüştürünce.... Bana 100 dolar ödediğim verginin karşılığı olan Türk lirasını geri veriyorlar mı?
    Araba aldım %120 ötv %18 kdv ödedim. Arabayı sattım alırken verdiğim vergiyi geri veriyorlarmı ??

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    John Bolton: Trump Erdoğan a, Halkbank sorununun Obama döneminden kalma savcılar değiştiğinde çözüleceğini söyledi.

Eski ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, Beyaz Saray anılarına dair yazdığı kitapta ABD Başkanı Donald Trump'ın sevdiği diktatörleri kayırdığını yazdı.

Bolton buna örnek olarak de Trump ın Türkiye ve Çin le ilişkilerini gösterdi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...oyledi-1745739
    Sn Tinaz, burda bahsi edilen damatlar ic guveysi falan mi? Anlatilmak istenen o mudur?

https://m.haberturk.com/issizlik-fon...mpression=true

PRİMLER GEÇİCİ OLARAK ARTACAK

İşsizlik Sigortası Fonu’nu tekrar güçlendirmek amacıyla primlerin artırılması öngörülüyor. İşsizlik fonuna işçinin brüt ücretinin yüzde 1’i oranında işçi, yüzde 2’si oranında da işveren primi yatırılıyor. Geçici olarak bu oranların iki katına çıkartılması öngörülüyor. Artırımlı prim ödemesinin şimdilik yılsonuna kadar devam etmesi planlanıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    evet ariyorum ama Izmirde

Izmirdeki mason belediye baskanida boyle bir karar alsa yatirdigim para cope gidecek

Kural yok nizam yok hukuk yok sonra neden yabanci sermaye gelmiyor

“Şecaat Arz Ederken Merd-i Kıbtî Sirkatin Söyler....yahu adam cidden yürüyen şaka,sen devletle veya belediye ile direk bir sözleşme yapmıyorsun,o plakanın sahibi olan şahsa el altından ve kanun dışı olarak yüksek meblağ para ödüyorsun,yaptığınız resmi sözleşmede verdiğin paranın belki 100 de birini gösteriyorsun,sonra belediye bu kanunsuz durumu düzeltmek isteyince hak-hukuk gak guguk diyorsun...

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    evet ariyorum ama Izmirde

Izmirdeki mason belediye baskanida boyle bir karar alsa yatirdigim para cope gidecek

Kural yok nizam yok hukuk yok sonra neden yabanci sermaye gelmiyor
    Çok basit ve kendi cebinize göre düşünüyorsunuz.
    Sizin mantıgınıza göre yeni hiç bir ürün arz olmamalı ki eskisi değerini kaybetmesin.

Merkez bankaları para basmasın.
    Yeraltından petrol ve dogalgaz çıkarılmasın.
    Altın, gümüş vs çıkarılmasın.
    Araziler imara açılmasın.
    Yeni konut yapılmasın.
    Yeni otomobil üretilmesin vs. liste uzar gider.

Yukarıda yazdığım kalemlerin her arzı eskisinin değerini düşürüyor. Bu yatırımlardan elinde olan yatırımcı buna göre pozisyon alıyor.
    Bir zahmet taksi plakası sahipleride durumlarına göre pozisyon alsınlar.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Eylem yapmak isteyen 15 Temmuz gazilerine polis müdahalesi: Yaralılar var:

https://tele1.com.tr/eylem-yapmak-is...ar-var-176953/

https://eksisozluk.com/15-temmuz-gaz...6386?a=popular
    Şahsıma mı sormuşlar eylem yaparken.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 272/1001 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız